تکوست
اخبارهوش مصنوعی در ایران

شرکت دانش بنیان پارت از حامیان اصلی رویداد تکوست

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  سرمایه‌گذاری در دنیای دیجیتال و به دنبال آن، رشد اقتصاد دیجیتال برای هر کشوری پیامدهای مهمی در پی دارد و از همین رو، برای فعالان دنیای اقتصاد و فناوری، موضوعی بسیار پراهمیت است. تقویت اقتصاد دیجیتال منجر به سیاست‌های سرمایه‌گذاری هدفمند برای ایجاد زیرساخت‌های قدرتمند، ارتقای شرکت‌های دیجیتال و حمایت از پروژه‌های فناورانه می‌شود. از همین رو، توجه به این حوزه و برگزاری جلسات، همایش‌‌ها و رویدادهای تخصصی برای توسعه هرچه بیشتر اقتصاد دیجیتال، یکی از راهکارهای تاثیرگذار برای حضور قدرتمند در عرصه‌های سرمایه‌گذاری است.

  در همین راستا، صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه پارتیان با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال، مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال و ۱۰۰ استارتاپ زیر مجموعه بنیاد برکت، «رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری تکوست» را برای شرکت‌های دانش بنیان، خلاق و استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های فناوری نوظهور همچون هوش مصنوعی، بلاکچین، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، اینترنت اشیاء و کلان داده، برگزار خواهد کرد.

  حامیان اصلی این رویداد، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت و شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت هستند. مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت که به عنوان اصلی‌‌‌ترین قطب پژوهشی و عملیاتی هوش مصنوعی کشور در حال فعالیت است، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت پارت دانش بنیان به شمار می رود. شرکت دانش بنیان پردازش اطلاعات مالی پارت با مدیریت دکتر علی رسولی زاده با همراهی تیمی از بهترین متخصصان حوزه مالی و فناوری اطلاعات کشور، یکی از اصلی‌‌‌ترین مراکز پردازش اطلاعات مالی و تحلیل بازار سرمایه ایران است. لازم به ذکر است، پلتفرم راه نوآوری و شتابدهنده همتک نیز از دیگر حامیان این رویداد هستند.

  تکوست

  رویداد تکوست ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰ در مرکز رویدادهای ۱۰۰ استارتاپ برگزار خواهد شد و تیم‌‌ها و افراد علاقه‌مند تا ۳۱ خرداد ماه فرصت دارند طرح‌های خود را از طریق سایت ۱۰۰ استارتاپ به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.

  تکوست یک شرکت متشکل از سرمایه‌گذاران فناوری است که به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال فعالیت است. ایجاد نهادهای سرمایه‌گذاری جسورانه و مدیریت اجرایی آن، همکاری با شرکت‌های تأمین سرمایه و سرمایه‌گذاران بزرگ حقیقی و حقوقی برای سرمایه‌گذاری‌ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تأمین مالی با بازده ثابت و بلندمدت با بهره‌گیری از ظرفیت بازارهای مالی، پذیرش سرمایه‌گذار از طریق عرضه سهام شرکت‌های موجود، بررسی طرح‌های کسب‌وکار پیشنهادی از لحاظ صرفه اقتصادی و شراکت در اجرای آن، از جمله فعالیت‌های شرکت تکوست است.

   

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  بینایی ماشین و بینایی کامپیوتر؛ تفاوت‌ها، شباهت‌ها و کاربردها

  مقاله قبلی

  شتابدهنده نیروان ؛ شرکت تخصصی شتابدهنده در حوزه انرژی و هوش مصنوعی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.