اخبار

برنامه مراقبت هوشمند از بیمار، برگزیده نهایی رویداد «عصر امید»

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  برگزیده نهایی «رویداد عصر امید»، طراح برنامه ای است که برای مراقبت از بیمار، بسیار مفید است و نیازهایش را حتی پس از ترخیص از بیمارستان برطرف می‌کند.

  به گزارش هوشیو، به نقل از خبرگزاری آنا، این برنامه که «مراقبت هوشمند درمان مدد» نام دارد، توسط فاطمه سورنی فارغ‌التحصیل و شاغل در رشته پرستاری طراحی شده و به‌عنوان منتخب نهایی رویداد «عصر امید» برگزیده شده است.

  فاطمه سورنی در گفتگو با خبرگزاری آنا، درباره کاربردهای این برنامه چنین گفت: «این برنامه به‌منظور رفع نیاز بیماران، طراحی شده است و علاوه‌بر داشتن امکانات برنامه‌های قبل، دارای خدمات پس از ترخیص است که باعث می‌شود بیمار، پس از ترخیص زیر نظر باشد؛ مشخص است این امکان، نگرانی درباره وضعیت بیمار را از لحاظ مراقبتی، کاهش می‌دهد.»

  فاطمه سورنی که دانش‌آموخته پرستاری از دانشگاه آزاد اسلامی لرستان است، در ادامه توضیحات خود، درباره قابلیت‌های این برنامه گفت : «در این برنامه قسمتی برای ارتباط کادر درمان با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن اطلاعات ایجاد شده است که موجب مکالمه پیرامون مسائل پزشکی و بالارفتن سواد کادر درمان می‌شود.»

  سورنی افزود: «این برنامه اطلاعات پزشکی بیمار را ذخیره می‌کند تا در مراجعات بعدی از آن استفاده شود و نیاز به نوشتن پرونده‌های دستی را در مورد سوابق بیمار، از بین می‌برد.»

  این پرستار که صاحب ایده «مراقبت هوشمند درمان مدد» و طراح آن است، تأکید کرد: «توسعه این برنامه در جریان است و در آینده قرار است دستبند هوشمند بیمار بر اساس همین ایده طراحی شود. دستبندی که حتی می‌توان در اتاق عمل از آن به‌عنوان دستیار جراح، استفاده کرد.»

  سورنی درباره رویداد «عصر امید» چنین گفت : «برگزاری رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد، با عنوان «عصر امید»، در سطح گسترده امکان ارتباط شرکت‌ها صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران را فراهم کرد؛ امری که علاوه بر ایجاد انگیزه برای نخبگان و مخترعان، می‌تواند زیرساخت‌های لازم، برای تولید ایده‌هایشان را برای آن‌ها فراهم کند. بخشی از این رویداد مربوط به جلب نظر سرمایه‌گذار با معرفی ایده‌های نوین است.»

  رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی موسوم به «عصر امید»، با هدف اشتغال‌آفرینی دانشجویان و به‌منظور معرفی و ارائه دستاوردها و محصولات حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد، در چهلمین سال تأسیس این دانشگاه برگزار شد. این رویداد، شعار خود را «هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارتاپ و هزار شرکت فناور و خلاق» انتخاب کرده است. این رویداد از هشت تا یازده خرداد به مدت چهار روز در مصلای بزرگ امام خمینی تهران، برگزار می‌شود و به ارائه دستاوردهای نوین دانشجویان دانشگاه آزاد، در عرصه فناوری می‌پردازد.

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  تحول حمل و نقل دریایی، با اولین کشتی مجهز به هوش مصنوعی

  مقاله قبلی

  معرفی تعدادی از برنامه های ویرایش عکس هوش مصنوعی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.