رویداد ملی استارتاپی رباتیک
اخبارهوش مصنوعی در ایران

رویداد ملی استارتاپی رباتیک، هوش مصنوعی و بازی‌های خلاقانه به پایان رسید

  0
  زمان مطالعه: < 1 دقیقه

  به گفته فروهر، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، رویداد ملی استارتاپی رباتیک، هوش مصنوعی و بازی‌های خلاقانه با داوری و انتخاب تیم‌های برتر پایان یافت.

  به گزارش هوشیو به نقل از خبرگزاری برنا، وحید فروهر، درخصوص این رویداد گفت: «رویداد ملی استارتاپی رباتیک، هوش مصنوعی و بازی‌های خلاقانه به همت موسسه فناوران جوان تراشه پویش و معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان برگزار و با همکاری مرکز شتابدهی تیک آپ به مدت ۳ روز و تا دوازدهم شهریور و به صورت مجازی ادامه خواهد داشت. این رویداد به صورت کارگاه‌های صبح و بعدازظهر و با حضور منتورهای متخصص در حوزه مذکور و در سطح ملی برگزار شد. این رویداد در نهایت با انتخاب تیم‌های برتر به کارش پایان داد.»

  او همچنین درخصوص محورهای برگزاری این رویداد هم توضیحاتی ارائه کرد: «در این رویداد که به مدت ۳ روز برگزار شد، شرکت‌کنندگان با محورهای رباتیک (صنعتی، هوشمند، خلاقانه)، اسباب بازی‌های الکترونیکی و هوشمند، مهندسی خلاقیت، بازی‌های رایانه‌ای و انیمیشن، بازی‌های فکری، آموزشی و مهارتی و اسباب‌ بازی‌های آموزش مهارت‌های اجتماعی آشنا شدند. آن‌ها همچنین توانستند رویداد و ایده خود را خلق کرده و تا مرحله نهایی پیش ببرند.»

  رویداد ملی استارتاپی رباتیک، هوش مصنوعی و بازی‌های خلاقانه به حضور ۸۰ نفر شرکت‌کننده از ۶ استان اردبیل، تهران، مازندران، اصفهان، شیراز و ایلام حضور داشتند که با یکدیگر رقابت کردند.

  داوری این رویداد به عهده اساتید مجرب کشوری در حوزه رباتیک بود و در نهایت بعدازظهر جمعه با انتخاب ۳ تیم برتر به پایان رسید.

  وحید فروهر درخصوص مراسم اختتامیه گفت: «مراسم اختتامیه و تجلیل از تیم‌های برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا و وضعیت نامطلوب اردبیل، تا زمان ثابت شدن شرایط کرونا در این استان برگزار نخواهد شد.»

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  رئیس ساترا از اهمیت فناوری‌های نوین و نقشی که در رسانه‌های صوت و تصویر دارد می‌گوید

  مقاله قبلی

  فراتر از شبکه های عصبی پیچشی در تنسورفلو ۲.۰

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.