رویداد پل نوآوری
رویدادها

رویداد پل نوآوری؛ از پژوهش تا کارآفرینی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  رویداد پل نوآوری ؛ پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه

  ما در حال حاضر دانشگاه‌ها و دانشگاهیان فرهیخته‌ای داریم که پروژه‌ها و ایده‌های برجسته‌ای داشته و در سطح ملی و بین‌المللی به ثبت رسانده‌اند و زبانزد هستند. کشور ما از نظر تعداد مقالات علمی در اکثر زمینه‌ها در سطح جهان پیشرو است. به عنوان مثال در زمینه هوش مصنوعی در بین کشورهای اسلامی رتبه یک و در کل دنیا رتبه ۱۶ را دارا می‌باشد. و در عین حال در کشوری در حال توسعه زندگی می‌کنیم که با وجود پیشرفت‌های بسیار آکادمیک، هزاران مشکل و چالش و معضل نیز دارد که حل آن‌ها در خیلی از مواقع بسیار آسان است. در صورتی‌که این دو واقعیت را در کنار هم قرار دهیم، یک مشکل اساسی ساختاری در جامعه‌ی ما دیده می‌شود. ولی باید گفت که همین مساله در عین حال می‌تواند یک فرصت برای ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر تکنولوژی‌های نوآورانه باشد.

  راه‌حل ما چیست؟

  دیجی‌کالانکست، یک حرکت مبتکرانه با هدف ایچاد ارتباط میان بازار الکترونیکی ایران با استارتاپ‌های برتر کشور است که بر سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌هایی تمرکز کرده است که می‌توانند اثرگذاری عمیق در زندگی و جامعه ما را با کمک مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه و تکنولوژی جدید داشته و همچنین با تمرکز بر حوزه هوش مصنوعی ایجاد نمایند.

  با همکاری دانشگاه زنجان، ششمین دوره‌ی مجموعه رویداد پل نوآوری برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این رویداد حمایت از پژوهش‌های دانشگاهیان و تشریح موضوعات پروژه‌ها برای رفع چالش‌های صنعت در زمان حال و آینده است. در طی این رویداد، سخنرانی‌هایی از مدیران ارشد دیجی‌کالا و اساتید مطرح دانشگاه‌ها را شاهد خواهیم بود که چالش‌های موجود و واقعی را مطرح خواهند کرد تا راهکارهای آکادمیک برای آن‌ها در نظر گرفته شود و کسب‌وکارهایی برای تحقق این ایده‌ها با تسهیل جذب سرمایه مورد نیاز شکل بگیرد.

  لینک دوره:

  https://bit.ly/36VPTX6

  سخنرانان:

  رویداد پل نوآوری

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

   

   

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  تفکیک زباله با استفاده از هوش مصنوعی برای اولین بار در تهران

  مقاله قبلی

  رمان جدید مک یوان با مضمون عشق و هوش مصنوعی به ایران رسید

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.