سرمایه‌‌‌گذاری هوش مصنوعی
اخبارتحلیل بازارهای هوش مصنوعیکارآفرینیکاربردهای هوش مصنوعیکسب‌و‌کار

سرمایه‌‌‌گذاری هوش مصنوعی؛ Miso آینده فناوری‌های رستوران‌ها است

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  روباتیک‌‌های Miso از طریق فناوری پیشرفته هوش مصنوعی، به رستوران‌‌ها کمک می‌‌کند تا کارایی خود را افزایش داده و هزینه‌‌های خود را کاهش دهند.

  وقتی به کسانی فکر می‌‌کنید که روی فناوری‌‌های نوین و دستاوردهای پیشرفته تکنولوژی سرمایه‌‌‌گذاری می‌‌کنند، ذهن شما احتمالاً به سمت میلیاردرهایی می‌‌رود که صاحب قایق تفریحی هستند و مبالغ هنگفتی پول بابت محصولات هوش مصنوعی که هرگز حتی اسم آن‌‌ها را هم نشنیده‌‌اید می‌‌پردازند. این تصور همه‌گیر و عموما اشتباه و گمراه‌کننده درباره سرمایه‌‌‌گذاری‌‌های سطح بالا و ثروت ظاهراً دست‌نیافتنی روی تکنولوژی‌‌های پیشرفته، شمار زیادی از سرمایه‌‌‌گذاران را از بهره‌‌مندشدن از یک بازار پر سود و مهم، باز داشته است.

  حقیقت این است که شما می‌‌توانید بدون توجه به بودجه و تجربه خود، در فناوری‌‌های جدید و تکنولوژی‌‌های مهیج سرمایه‌‌‌گذاری کنید. برای شروع سرمایه‌‌‌گذاری در هوش مصنوعی، Miso Robotics مکان عالی است.

  سرمایه‌‌‌گذاری هوش مصنوعی

  به لطف Flippy که پرچمدار روبات‌‌های آشپزخانه است، Miso Robotics فناوری را به دنیای ما عرضه کرده که باعث افزایش کارایی و بهره‌وری در امور آشپزی و پخت‌وپز با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی شده است. این روبات‌‌های مخصوص آشپزخانه‌‌ها و رستوران‌‌ها در حالی که هزینه‌‌های اضافی را کاهش داده‌اند، در صنعت رستوران داری انقلابی شگرف ایجاد کرده‌اند.

  شرکت Miso Robotics در حال حاضر بیش از ۷،۰۰۰،۰۰۰ دلار بودجه از طریق سرمایه‌‌‌گذاری بیش از ۳۲۰۰ سرمایه‌‌‌گذار شخصی جمع‌آوری کرده است، ارزش هر یک از سهام تجاری که این شرکت در حال حاضر ارائه می‌‌دهد، تنها قدری بیش از ۱۷ دلار است. این در حالی است که حداقل میزان سرمایه‌‌‌گذاری در این شرکت، با هزینه‌ای زیر ۱۵۰۰ دلار ممکن است. این شرایط برای ورود سرمایه‌‌‌گذارانی که می‌‌خواهند برای اولین بار بدون توجه به میزان بودجه یا تجربه قبلی سرمایه‌‌‌گذاری، وارد بازار سودآور سرمایه‌‌‌گذاری هوش مصنوعی شوند، بسیار عالی است.

  رستوران زنجیره‌‌ای White Castle که اولین رستوران زنجیره‌‌ای سرو همبرگر در آمریکا است، با شرکت Miso Robotics شراکتی را تشکیل داده و وارد همکاری‌‌های مشترک با این کمپانی سودآور سرمایه‌‌‌گذاری شده است. این دو برای توسعه، هدایت و اجرای برنامه بتای Flippy در رستوران‌‌های آمریکای شمالی با یکدیگر همکاری می‌کنند.

  اما نکته بسیار مهم این است که شما برای سرمایه‌‌‌گذاری در فناوری‌‌های پیشرفته برای رستوران‌‌ها، نیازی به میلیون‌‌ها دلار پول ندارید. سرمایه‌‌‌گذارانی که علاقه‌‌مند به سرمایه‌‌‌گذاری در زمینه تکنولوژی‌‌های هوش مصنوعی‌اند، از طریق SeedInvest، به راحتی قادر خواهند بود در شرکت Miso Robotics که به طور فزاینده‌‌ای محبوبیت دارد و همچنین هزینه‌‌های بالای استفاده از فناوری هوش مصنوعی را کاهش می‌‌دهد، سرمایه‌‌‌گذاری کنند.

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

   

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  مسابقه توسعه مدل هوش مصنوعی XPrize: نرخ انتقال کرونا را پیش‌بینی کنید

  مقاله قبلی

  تکنولوژی‌ها و ترندهای کشاورزی دقیق: کاربرد نرخ متغیر

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.