ویدئوکست تخصصی هوش مصنوعی هوشینو
رویدادها

سومین ویدئوکست تخصصی هوش مصنوعی هوشینو ؛ به همت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت برگزار می‌شود

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  به جرئت می‌توان گفت یادگیری و آموزش در زمینه هوش مصنوعی و به‌روزشدن با داشته‌ها و تجربیات اهل این فن، در حال حاضر یکی از ضروری‌ترین دغدغه‌های همه علاقه‌مندان به فناوری‌های روز است. هوش مصنوعی دریچه‌ای به سوی دنیایی روشن و اثربخش برای زندگی انسان‌ها و رشد و توسعه صنایع و کسب‌وکارهای حیاتی در یک محیط پویاست. اما دستیابی به این فناوری و استفاده از آن، تنها محدود به گذراندن دوره‌های تخصصی و انجام پروژه‌های عملی نمی‌شود و گاهی فراتر از این حیطه می‌بایست در تکاپو بود؛ تا جایی که جلسات همفکری و گفتگو با متخصصان موفق در عرصه هوش مصنوعی و استفاده از تجربیات و داشته‌های آن‌ها در جریان راه‌اندازی کسب‌وکارها یا به‌کارگیری فناوری‌های هوشمند نیز احساس می‌شود.

  مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت همواره دغدغه ایجاد دسترسی همگانی به آموزش‌های رایگان در زمینه هوش مصنوعی را داشته است و از همین رو، با راه‌اندازی کالج تخصصی هوش مصنوعی پارت سعی داشته تا حد امکان سهم خود را برای توسعه آموزش همگانی و رایگان برای علاقه‌مندان این رشته ایفا کند. در این راستا، تیم‌های متخصص در کالج هوش مصنوعی پارت در کنار دیگر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود، ویدئوکست «هوشینو» را نیز تدارک دیده‌اند تا به هدف اصلی خود که به اشتراک‌گذاری تجریبات اساتید و نخبگان این عرصه و ایجاد فضایی مناسب برای گفتگو و پرسش و پاسخ درباره این فناوری است، نزدیک‌تر شوند. بدین ترتیب، کالج تخصصی هوش مصنوعی پارت سومین ویدئوکست تخصصی هوش مصنوعی هوشینو را با حضور یکی از نخبگان دنیای هوش مصنوعی در جهان، جناب آقای «دکتر سید مهدی خلیق رضوی» و با موضوع «هوش مصنوعی و علوم شناختی» برگزار می‌کند.

  جناب آقای دکتر سید مهدی خلیق رضوی که از متخصصان نام‌آشنای هوش مصنوعی در کشور است، فارغ‌التحصیل دکترای علوم شناختی از دانشگاه کمبریج، استادیار پژوهشگاه رویان، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار شتاب‌دهنده همتک و هم‌بنیان‌گذار و مدیر علمی شرکت Cognetivity است. دکتر سید مهدی خلیق رضوی همچنین همکاری در پروژه‌های پژوهشی دانشگاه MIT در زمینه هوش مصنوعی را نیز در کارنامه خود دارد.

  این جلسه در روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ساعت ۲۰:۰۰ در اکانت رسمی اینستاگرام مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت برگزار و منتشر می‌شود و شرکت در آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  رونمایی از سامانه پیش بینی میزان شیوع کرونا در حضور رئیس ستاد مقابله با کرونا شهر تهران

  مقاله قبلی

  افتتاح دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند و علوم داده در دانشگاه خلیج فارس بوشهر

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.