40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 وایز آنالیتیکس ؛ پلتفرم تحلیل داده‌های کلان

وایز آنالیتیکس ؛ پلتفرم تحلیل داده‌های کلان

گروه وایز آنالیتیکس در سال 1397 در زمینه راه اندازی پلتفرم تحلیل توزیع شده داد‌ه‌های کلان با اجرای روش‌های هوش مصنوعی و نقش مشاوره تحلیلگر پروژ‌ه‌ها راه‌اندازی شد.

محصول گروه وایز آنالیتیکس تحلیل بازار بوده که این تحلیل در سه سطح تحلیل تجویزانه، تحلیل پیش‌گویانه و تحلیل توصیفی انجام می‌شود. محصول ارائه شده در حوزه صنایع در زمینه‌هایی همچون مخابرات، بانک و امور مالی، صنایع خدمت‌رسان، بازی و خرده‌فروشی کاربرد دارد.

از جمله سرویس‌های ارائه شده این گروه می‌توان به تحلیل داده‌کاوی و لاگ‌ها شامل تحلیل علت یابی رخدادها، تشخیص لحظه‌ای ناهنجاری‌ها و جستجوهای پیچیده نمایش پیشرفته داد‌ه‌ها؛ پلتفرم تحلیل داد‌ه‌های کلان مبتنی بر هوش مصنوعی شامل زیرساخت ابری، مقیاس پذیر، تحلیل‌های بلادرنگ و تجمیعی و انواع پایگاه داد‌ه‌های SQL,NOSQL؛ نگهداری پیش‌گویانه شامل جلوگیری از رخدادهای حساس، پیش‌بینی نیازهای آتی، نگهداری موثر، قابل یکپارچه سازی با سنسورهای IOT و سیستم‌های توصیه‌گرشامل استفاده از انواع داد‌ه‌ها، پیشنهادات شخصی‌سازی شده و یکپارچه‌سازی با وب و برنامه‌های موبایل اشاره کرد.

از دیگر سرویس‌های گروه وایز آنالیتیکس تحلیل رفتار مشتریان شامل جمع‌آوری و تحلیل داده مشتریان، مانیتورینگ و یادگیری رفتار مشتریان و دسته‌بندی مشتریان؛ قیمت‌گذاری پویا شامل قیمت‌گذاری پویا بی‌درنگ و یادگیری مدل از انواع داد‌ه‌های (زمانی و مکانی و …)؛ تشخیص و شناسایی تقلب شامل تشخیص و پیش‌بینی تقلب‌ها و تشخیص ناهنجاری‌ها هستند.

این گروه همچنین در زمینه تحلیل شبکه‌های اجتماعی و در حوز‌ه‌هایی همچون تبلیغات هوشمند، راه‌اندازی کمپین‌های رقابتی، توقف پخش اخبار و مصور‌سازی تاثیرات شبکه نیز فعالیت دارد.

روش درآمدزایی گروه وایز آنالیتیکس فروش خدمات نرم افزاری بوده و نقش هوش مصنوعی در محصول آن به صورت مستقیم و زیاد ارزیابی شده‌است. این گروه وابسته به دانشگاه شریف مشتریانی در دو بخش دولتی و خصوصی داشته و شعار آن هوش‌ مصنوعی در تحلیل کلان داد‌ه‌ها است.


وایز آنالیتیکس در یک نگاه

وایز آنالیتیکس


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه داده کاوی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]