Data Monster
رویدادها

شرکت Data Monster برگزار می‌کند: وبینار بین‌المللی رایگان هوش مصنوعی صنعتی

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش تحریریه هوشیو و به نقل از پایگاه اطلاع‎رسانی رویدادهای هوش مصنوعی EventBrite، یک رویداد بین‌المللی در قالب وبینار از سوی شرکت Data Monster در ماه میلادی جاری برگزار خواهد شد. در این رویداد کوشش می‌شود تا شرکت‌کنندگان بیاموزند چگونه از آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در صنایع گوناگون استفاده کنند. به همین دلیل، تحت عنوان پوستر این رویداد نیز توصیه شده است تا مدیران و رهبران صنایع در آن شرکت کنند، زیرا می‌توانند مطالب مفیدی را دررابطه‌با چگونگی کاربست هوش مصنوعی در صنعت خود به دست آورند.

از طرفی شرکت Data Monster نیز یکی از استارت‌آپ‌های موفق آمریکایی بوده که در حوزه ارائه خدمات فناورانه مبتنی بر هوش مصنوعی بیش از ۱۴ سال سابقه دارد. این شرکت در شهر ثروتمند پالوآلتو کالیفرنیا واقع شده و در حوزه‌های صنعتی، الکترونیکی، آموزشی و سایر برنامه‌های کاربردی و فروشگاهی خدمات مهمی بر پایه هوش مصنوعی ارائه داده است. سخنرانان این وبینار سه تن از متخصصین هوش مصنوعی صنعتی هستند که اسامی آن‌ها به ترتیب عبارت است از:

  • Piyush Modi
  • German Suvorov
  • Artemy Malkov

بر طبق اطلاعات منتشر شده درباره دستور جلسه این وبینار، در ابتدا یک نظرسنجی به عمل می‌آید تا مهم‌ترین چالش‌های مدنظر شرکت‌کنندگان دررابطه‌با کاربرد هوش مصنوعی در صنایع گوناگون، مشخص شود. سپس ابزارها و روش‌های لازم برای حل هر چالش انتخاب می‌شود. در این چارچوب نیز ابزارهایی که هوش مصنوعی می‌تواند برای حل مشکلات طبقه‌بندی شده ارائه دهد، مرور خواهند شد. در انتهای این وبینار نیز فرصتی برای پرسش‌وپاسخ بین متخصصین و شرکت‌کنندگان فراهم می‌شود.

مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان مبانی PyTorch برای یادگیری ماشین

هدف رویداد

ناگفته پیداست که هدف از برگزاری این رویداد توانمندسازی رهبران صنایع جهان برای کاربست هر چه بیشتر هوش مصنوعی در صنایع گوناگون و آشنا شدن با چالش‌های موجود است. با گفتگو درباره چالش‌ها و موانع ایشان دررابطه‌با کاربست هوش مصنوعی، مسیر کلی ادغام صنایع، رشد بهره‌وری و توسعه زیرساختی آن‌ها روندی پرشتاب خواهد شد. زیرا اغلب مدیران اطلاعات کافی درباره چگونگی کاربست هوش مصنوعی در صنایعشان را ندارند. اساساً این وبینار نیز با هدف توانمندسازی مدیران صنایع مختلف خودروسازی، صنایع غذایی و نوشیدنی، الکترونیک و خدمات آنلاین فروشگاهی برگزار می‌شود، تا ابهامات موجود در این زمینه مطرح شده و در خلال گفتگویی که صورت می‌گیرد، برطرف شود.

کاربران متقاضی برای شرکت در این وبینار، باید تا قبل از ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲، به لینک زیر مراجعه کرده و ثبت‌نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که این رویداد به‌صورت آنلاین و رایگان برگزار می‌شود. همچنین، کاربران می‌توانند با بررسی شرکت Data Monster از زمینه فعالیت‌های این شرکت اطلاعات مفیدی به دست آورند.

ثبت‌نام

 

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۱ میانگین: ۲]

متخصصین هوش مصنوعی کشورمان بر تبدیل این عرصه به یک صنعت پویا تأکید دارند

مقاله قبلی

نشریه علمی دانشجویی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به تأثیرگذاری هوش مصنوعی بر صنایع زیرساختی کشور پرداخت

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.