Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 صعود سرمایه‌های هوش مصنوعی در بازار هوانوردی به 45.8میلیارد دلار

صعود سرمایه‌های هوش مصنوعی در بازار هوانوردی به 45.8میلیارد دلار

به‌تازگی گزارشی بر اساس پژوهش‌ها و محاسبات اقتصادی پیشرفته در «مرکز پژوهش‌های بازار در آمریکا» منتشرشده که نشان می‌دهد، سرمایه‌گذاری‌های فناوری‌ هوش مصنوعی در بازار هوانوردی، تا سال 2032 به مبلغی بیش از 45.8 میلیارد دلار خواهد رسید.

بر اساس آمار، سرمایه‌گذاری‌های فناوری هوش مصنوعی در بازار هوانوردی، تا سال 2022 به 1.3 میلیارد دلار رسیده است و این رقم تا سال 2032 به 45.8 میلیارد دلار خواهد رسید؛ چراکه تمام سرمایه‌گذاری‌های بازار به سمت فناوری‌های هوش مصنوعی جذب خواهند شد.

این تحلیلِ جامع از رشد پرشتابِ هوش مصنوعی در بازار هوانوردی، بینش‌هایی را برای سرمایه‌گذاران باز می‌کند که با کمک آن می‌توانند فرصت‌ها و چالش‌های این بازار را شناسایی کنند. سال 2022 می‌تواند سال مهم دیگری برای بازار هوش مصنوعی، صنایع هوانوردی و رسانه‌های شناختی باشد؛ چراکه گزارش این پژوهش اقتصادی، آگاهی‌های بسیاری در مورد فعالیت‌های شرکت‌های هوش مصنوعی و هوافضا، وضعیت تحولات اخیر مالی آن‌ها (ادغام‌ها و اکتساب‌ها) و همچنین به‌روزترین تجزیه ‌و تحلیل مالی آن‌ها را ارائه می‌دهد.

هوش مصنوعی در بازار هوانوردی

این گزارش بر تأثیر هوش مصنوعی در بازار هوانوردی، در دوره ارزیابی 2022 تا 2032 تمرکز دارد و همچنین شامل تجزیه ‌و تحلیلِ رشدِ بازار هوانوردی در هوش مصنوعی است، که روش‌های پردازش و تحلیل «پنج عاملی پورتر» و همچنین «تجزیه ‌و تحلیل زنجیره تأمین» را نیز در برمی‌گیرد.

میزان سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی در بازار هوانوردی، در سال 2022 به 1.3 میلیارد دلار رسیده است و پیش‌بینی می‌شود، این رقم تا ده سال بعد، یعنی 2032 به 45.8 میلیارد دلار نیز خواهد رسید، که نرخ رشدی 44.1 درصدی را بر اساس روش (CAGR)، طی این ده سال نشان می‌دهد.

رفتار صنعت نیز به‌تفصیل مورد بحث قرارگرفته است؛ همچنین مسیر آینده را برای کمک به کسب‌وکارها و سایر ذینفعان در تصمیم‌گیری آگاهانه نشان می‌دهد و سودهای فراوان آن‌ها را در سال‌های آینده تضمین می‌کند. این گزارش یک نمای کلی از بازار جهانی و محیط در حال تغییر آن ارائه می‌کند، تا به خوانندگان کمک کند، در مورد پروژه‌ها و عملکرد بازار تصمیم بگیرند. این گزارش بر فرصت‌های رشد تمرکز خواهد کرد که به بازار اجازه می‌دهد تا عملیات خود را در فرصت‌های پیش‌ِ رو گسترش دهد.

این گزارش به بازیگران اصلی و تازه‌واردان کمک می‌کند، تا بازار را به‌طور عمیق تجزیه و تحلیل کنند؛ همچنین به بازیگران پیشرو نیز کمک می‌کند تا در مورد راهبُرد‌های تجاری خود تصمیم درست بگیرند و اهداف خود را درست تعیین کنند. از طرفی اطلاعات مهم بازار، ازجمله جایگاه هوش مصنوعی در بازار هوانوردی، نرخ رشد و پیش‌بینی در مناطق و کشورهای کلیدی و همچنین فرصت‌های رشد در بازارهای خاص را ارائه می‌دهد.

گزارش هوش مصنوعی در هوانوردی حاوی داده‌های مبتنی بر تحقیقاتِ دقیقِ اولیه و سطح اول، با استفاده از روش‌های تحقیقاتی اثبات‌شده است.

این گزارش، اطلاعات همه جانبه‌ای را ارائه می‌دهد که به تخمین هر بخش از هوش مصنوعی در بازار هوانوردی کمک می‌کند؛ همچنین با در نظر گرفتن چندین جنبه از تحقیقات و تحلیل در بازار تهیه‌شده است.

این‌ها شامل تخمین اندازه بازار، پویایی بازار، بهترین شیوه‌های شرکت و بازار است و همچنین راهبُرد‌های بازاریابی در سطح ورودی، موقعیت‌یابی، تقسیم‌بندی، محوطه‌سازی رقابتی و پیش‌بینی اقتصادی را نیز شامل می‌شود.

راه‌حل‌های فناوری‌های خاص صنعت، تجزیه ‌و تحلیل نقشه راه، معیارهای خرید کلیدی و هدف‌گذاری‌های آن و همچنین معیارهای عمیق و پیشنهادات فروشنده نیز در آن آورده ‌شده است.

بنر اخبار هوش مصنوعی

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.