جشنواره قرن
اخباررویدادهاهوش مصنوعی در ایران

فراخوان شرکت در جشنواره قرن: پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را از دست ندهید

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  بنیاد حامیان دانشگاه تهران از طریق فراخوانی از آخرین مهلت ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان جشنواره قرن خبر داد. این بنیاد همچنین به حوزه‌های برگزاری این جشنواره اشاره کرد.

  به گزارش هوشیو و به نقل از خبرگزاری دانشجو، علاقه‌مندان به شرکت در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان جشنواره قرن تا اول مهر سال ۱۴۰۰ برای ثبت ایده‌هایشان فرصت دارند.

  جشنواره قرن

  مقرر شد بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، جشنواره قرن را در ماه آذر همین امسال و با هدف حمایت از ایده‌های جوانان در حوزه‌های علوم پایه شامل ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی و علوم زیستی و همچنین تاثیر کرونا بر الگوی زیستی برگزار کنند.

  شرکت‌کنندگان در این دوره، به غیر از ایده‌پردازی در حوزه‌های اعلام شده، می‌توانند در محور جدید جشنواره قرن با عنوان «هوش مصنوعی» که بعدا به محورهای این رویداد اضافه شد هم شرکت کنند.

  طبق اعلام بنیاد نیکوکاری جمیلی، افرادی که در این جشنواره به عنوان افراد برگزیده انتخاب شوند، علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه همراهی تا تجاری‌سازی ایده به منظور ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور هم برخوردار خواهند شد.

  طبق اعلام بنیاد حامیان دانشگاه تهران، مجموع ارزش جوایز این رویداد تحت عنوان جشنواره‌‌‌‌‌ قرن، به ارزش هجده میلیارد ریال خواهد بود. پیش از این وعده برگزاری این رویداد داده شده بود و در آخرین به‌روزرسانی اخبار مربوط به این رویداد، آخرین فرصت ثبت ایده‌ها که روز اول ماه مهر سال جاری خواهد بود، اعلام شده است.

  از علاقه‌مندان به شرکت در رویداد جشنواره‌‌‌‌‌ قرن دعوت می‌شود از طریق وبسایت جشنواره که لینک آن در زیر در اختیارشان قرار داده شده، نسبت به ثبت ایده‌هایشان و همچنین اعلام آمادگی برای شرکت در رویداد جشنواره قرن اقدام کنند.

  ثبت‌نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  فناوران ایرانی سامانه درمان هوشمند ستون فقرات را طراحی کردند

  مقاله قبلی

  رایانش ابری و پلتفرم‌های هوش مصنوعی آن

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.