کمپ رقابتی هوش مصنوعی
اخباررویدادهاهوش مصنوعی در ایران

فراخوان کمپ رقابتی هوش مصنوعی ، فقط تا دهم اسفند زمان دارید

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  کمپ رقابتی هوش مصنوعی با تلاش پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، پردیس پارک علم و فناوری و همراه اول برگزار شد.

  کمپ رقابتی رویدادی برای به چالش کشیدن ایده‌ها، انتخاب و حمایت از تیم‌های مستعد و استارتاپ‌های متخصص در زمینه کسب‌و‌کار هوش مصنوعی. در استارتاپ هوش مصنوعی تیم‌ها پس از ارزیابی اولیه در یک ماراتون ۱۰ هفته‌ای شرکت می‌کنند و در یک فضای کار اشتراکی یا به صورت آنلاین از منتورینگ حرفه‌ای و آموزش تخصصی بهره‌مند می‌شوند.

  در طول این کمپ، هر ایده به یک پروتوتایپ تبدیل می‌شود و در انتهای کمپ در یک فضای جذاب رقابتی و Gamify‌ شده که شرایط بازار واقعی را شبیه‌سازی می‌کند، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. تیم‌های برتر این فرصت را خواهند داشت تا علاوه بر کسب تجربه و دانش، از جوایز نقدی برخوردار شده و در صورت انتخاب شدن به عنوان ۵ تیم برتر تا ۸۰۰ میلیون تومان خدمات و سرمایه دریافت کنند.

  مخاطبان کمپ رقابتی هوش مصنوعی، تیم‌های حوزه کسب‌و‌کار این فناوری، افراد متخصص هوش مصنوعی یا برنامه‌نویس در حوزه علوم مرتبط با هوش مصنوعی و افراد متخصص کسب‌و‌کار با علاقه‌مندی به حوزه هوش مصنوعی هستند.

  همچنین ثبت‌نام به صورت تیمی و یا انفرادی امکان‌پذیر است. افراد پس از ثبت‌نام، فرصت تیم‌سازی همراه سایر شرکت‌کنندگان را خواهند داشت و می‌بایست در نهایت به صورت تیمی در فرایند ارزیابی اولیه شرکت نمایند.

  ثبت‌نام برای این کمپ از ۲۵ بهمن آغاز شده و تا ۱۰ اسفند زمان دارد. در مرحله بعد از ثبت‌نام، در تاریخ ۱۵ اسفند، تیم‌های اولیه ارزیابی شده و ۲۰ تیم انتخاب می‌شوند. در تاریخ ۲۶ اسفند تیم‌های منتخب معرفی و آماده‌سازی می‎شوند. ۱۵ فروردین سال آینده کمپ رقابتی تخصصی تیم‌ها آغاز می‌شود و دو روز بعد یعنی ۱۷ فروردین، جوایز تیم‌های برتر اهدا می‌شوند و در تاریخ ۳۱ خرداد وارد شتابدهی می‌شوند.

  ماراتون کمپ رقابتی هوش مصنوعی از ۱۵فروردین آغاز شده و به مدت ۱۰ هفته ادامه دارد. تمام خدماتی که در طول این ۱۰ هفته ارائه می‌شود به صورت رایگان است و تیم‌ها فقط بابت ورود، آن هم پس از پذیرش اولیه نیاز است حق ثبت‌نام پرداخت کنند که قابل مقایسه با ارزش خدمات ارائه شده نیست. تیم‌ها حتی اگر در این رقابت پیروز نشوند، به جز کسب تجربه و شبکه‌سازی، از مشاوره‌ی افراد خبره و آموزش‌های تخصصی و عمومی بهره‌مند خواهند شد. علاوه بر این به تیم‌های اول تا سوم نیز به ترتیب ۲۰، ۱۳ و ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

  برای ثبت‌نام از طریق لینک زیر اقدام کنید:

  ثبت‌نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  خطرات دیپ فیک: آیا این فناوری منجر به تضعیف دموکراسی می‌‎شود؟

  مقاله قبلی

  نقشه گوگل در جهت مبارزه با کرونا مکان‌های شلوغ را به صورت لحظه‌ای معرفی می‌کند‎

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.