40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 فناوری سروین رایانه ایرانیان ؛ فعال حوزه اینترنت اشیاء

فناوری سروین رایانه ایرانیان ؛ فعال حوزه اینترنت اشیاء

فناوری سروین رایانه ایرانیان، فعال در حوز‌ه‌های اینترنت اشیا برای هوشمندسازی شهری و صنعتی، سلامت و دامداری و کشاورزی، با ارائه محصولی در زمینه تکنولوژی‌های مکان‌یابی داخل ساختمان و تشخیص فعالیت در بخش هوش مصنوعی حضور دارد. فناوری سروین همچنین در زمینه اینترنت اشیاء و پوشیدنی‌های هوشمند، مشغول به فعالیت است. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به سروین فارم،اینجاست و اسمارت کتل اشاره کرد.

سروین فارم

سروين فارم مجموعه‌‌ای دانش محور در حوزه مديريت هوشمند مزارع بوده که از فناوری اينترنت اشياء و تحليل داد‌ه‌های سنسورهای هوشمند، در راستای بهره‌وری مزارع دامداری استفاده می‌کند. سروين فارم حاصل مشاركت گروه صنعتی كشاورزی محسنيان و شركت سها آگرين تك از يك سو و شركت فناوری سروين از سوی ديگر است.

اینجاست

اینجاست محصولی است که به محض ورود شما به مراکز خرید قادر خواهید بود موقعیت شما را داخل ساختمان، روی تلفن همراهتان مشخص کند و علاوه بر آن در صورت نیاز، با دوستانتان به اشتراک بگذارد. از دیگر خدمات ارائه شده از سوی اینجاست می‌توان به نمایش کوتاهترین مسیر ممکن به سوی مقصد انتخابیتان اشاره کرد.

اسمارت کتل

اسمارت کتل، سامانه مدیریت هوشمند سلامت دام است. این سامانه یک سنسور پوشیدنی برای دام بوده که با فراهم کردن امکان ثبت و بررسی هوشمند رفتار و موقعیت دام، علاوه بر فراهم کردن امکان تحلیل و بررسی خوراک و سلامت دام، امکان تحلیل سطح بالا و مدیریتی در زمینه آسایش و راحتی دام را نیز فراهم می‌کند. علاوه براین، این سامانه شامل سنسورهای بی‌سیم محیطی دما و رطوبت نیز بوده که امکان سنجش شرایط محیطی دام را فراهم می‌آورد.

علاوه بر موارد مطرح شده، لازم به ذکر است که سرویس مکان‌یابی داخل ساختمان، شامل تولید نقشه‌های دیجیتال متناسب با سامانه‌های همراه و استفاده از سیگنال‌های رادیویی و سنسورهای موجود در سامانه‌های همراه برای یافتن موقعیت فرد یا شیء در درون ساختمان با دقت مناسب است. امروزه با استفاده از GPS موقعیت خود را با دقت ۵ تا ۱۰ متر در فضای باز و با رویت ماهوار‌ه‌ها می‌یابیم، با سرویس مکان‌یابی داخل ساختمان این شرکت، موقعیت خود یا اشیاء را می‌توانیم با دقت ۲ متر در درون فضای بسته بیابیم. این محصول، سرویسی پایه برای ساخت محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با کاربردهای متنوع است. بطور مثال این سرویس در محصول اسمارت کتل این شرکت به منظور موقعیت یابی دام‌ها در مزرعه مورد استفاده قرار می‌گیرد و در محصول “اینجاست” این شرکت برای موقعیت یابی افراد در مراکز خرید مورد استفاده قرار می‌گیرد.


فناوری سروین در یک نگاه

فناوری سروین


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه داده کاوی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]