40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان داور مجله تخصصی هوش مصنوعی سوئیس شد

دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان داور مجله تخصصی هوش مصنوعی سوئیس شد

داوری در مجله تخصصی هوش مصنوعی، یکی از موفقیت‌هایی است که پژوهشگران می‌توانند به آن دست یابند و کسب این امتیاز، نشان‌ از قدرت ارزیابی و سنجش آن پژوهشگر در تحقیقات و پژوهش‌های عملیاتی در کنار پیاده‌سازی آن‌ها دارد. این توانایی می‌تواند محققان دانشگاهی را به درک و دریافت آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی حوزه‌های فناورانه هدایت کند و چه بسا، مسیری تازه‌ای را پیش رویتوسعه‌دهندگان صنایع هوشمند داخل کشور بگشاید.

ارزیابی و سنجش مقالات علمی – پژوهشی و دریافت امتیاز داوری در مجلات معتبر بین‌المللی، یکی از امتیازاتی است که با کوشش و پشتکار استادان، دانشجویان و متخصصان کشور محقق می‌شود و نشان از تسلط کیفی لازم بر مباحث علمی – تحقیقاتی هوش مصنوعی دارد و به عقیده صاحب‌نظران،گامی جدی در جهت تحولات کلیدی در دانشگاه‌های داخلی خواهد بود.

درهمین راستا، یکی از دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه آزاد کرمان، اخیرا به عنوان داور مجله بین‌المللی Artificial Intelligence Review که مجله تخصصی هوش مصنوعی در سوئیس است، برگزیده شد.

به گزارش هوشیو به نقل از خبرگزاریدانشجو، ایرج ناروئی دانشجوی دکترای رشته کامپیوتر گرایش نرم‌افزار که در حال حاضر، در دانشگاه آزاد کرمان در حال تحصیل است، به عنوان داور مجله بین‌المللی Artificial Intelligence Review کشور سوئیس برگزیده شده است.

مجله Artificial Intelligence Review که یکی از مجلات معتبر حوزه هوش مصنوعی و تکنولوژی های برتر بوده و منبعی برای رجوع محققات در سراسر دنیاست،عموما مقالات، پژوهش‌ها و گزارش‌های پیشرفته تحقیقاتی و ارزیابی‌های مهم را منتشر می‌کند. در این مجله، برنامه‌ها، تکنیک‌ها و الگوریتم‌های کاربردی در هوش مصنوعی، علوم شناختی و رشته‌های مرتبط تحلیل و بررسی می‌شوند.

این مجله علمی پژوهشی که به عنوان مرجع پژوهش‌های هوش مصنوعی شناخته می‌شود، مقالات مروری و آموزشی را بررسی و تفسیر می‌کند و تحولات مهم این حوزه را به اطلاع عموم خوانندگان و متخصصان می‌رساند. لازم به ذکر است، مجله Artificial Intelligence Review دارای کیفیت Q ۱ با ایمپکت فاکتور ۵.۷۴۷ است.مجله

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]