برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی
اخبارهوش مصنوعی در ایران

محصول جدید یک شرکت ایرانی: سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  محققان یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به طراحی سامانه‌‎ای برای دانش‌آموزان و دانشجویان شدند که مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی انجام می‌دهد.

  سیدعباس میرعظیمی طبالوندانی، مدیرعامل این شرکت، در توضیح محصولشان گفت:«شرکت ما در زمینه نرم‌افزاری خدمات مختلفی عرضه کرده است. به عنوان شرکتی دانش‌بنیان، مبدع چند استارتاپ موفق هم بوده‌ایم. محصولات ما بیشتر مرتبط با آموزش به کمک هوش مصنوعی و اشتراک ویدئو هستند.»

  میرعظیمی در ادامه در توضیح ابداع جدیدشان، سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی، گفت:«این سامانه بهترین زمان ممکن برای مطالعه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. با این نرم‌افزار دانشجویان و دانش‌آموزان تسلط بهتری بر برنامه درسی خود دارند و می‌توانند زمانشان را بهتر مدیریت کنند.»

  برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی

  یکی از نکات برجسته سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی این است که توان ارائه گزارش‌های تحلیلی به کاربر را دارد. طبق ادعای مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، کاربر می‌تواند حتی نتیجه مطالعات خود در یک هفته اخیر را بررسی کند و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسد. همچنین امکان مشخص کردن زمان‌های خالی برای مطالعه هم وجود دارد.

  اما سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی تنها محصول این شرکت دانش‌بنیان نیست. طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سامانه اشتراک ویدئو توسط این شرکت راه‌اندازی شده که برای طیف گسترده‌ای از کاربرها درآمد ایجاد می‌کند.

  میرعظیمی، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، در انتها درباره محصول دیگر شرکتشان توضیح داد:«یکی دیگر از محصولات ما یک سامانه اشتراک ویدئو است. در سامانه‌های رایج اشتراک ویدئو معمولا کاربرها تا مدت‌زمان مدیدی نمی‌توانند درآمدزایی کنند. حتی این امکان وجود دارد که هرگز به درآمدزایی نرسند. اما در سامانه شرکت ما کاربر از روز اول امکان درآمدزایی دارد. درواقع تلاش ما بر این بوده که درآمد سایت را با تولیدکنندگان محتوای سامانه که همان کاربران هستند به اشتراک بگذاریم و به اعتقاد ما این مسئله به عدالت دیجیتال نزدیک‌تر است و همراهی و صمیمیت بیشتری میان کاربر و شرکت ایجاد می‌کند.

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  عقل سلیم در هوش مصنوعی چگونه دنیای ما را تغییر می‌دهد؟

  مقاله قبلی

  حمایت معاونت علمی از توسعه نرم‌افزارهای کاربردی رابط های مغز و رایانه

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.