40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 محصول جدید یک شرکت ایرانی: سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی

محصول جدید یک شرکت ایرانی: سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی

محققان یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به طراحی سامانه‌‎ای برای دانش‌آموزان و دانشجویان شدند که مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی انجام می‌دهد.

سیدعباس میرعظیمی طبالوندانی، مدیرعامل این شرکت، در توضیح محصولشان گفت:«شرکت ما در زمینه نرم‌افزاری خدمات مختلفی عرضه کرده است. به عنوان شرکتی دانش‌بنیان، مبدع چند استارتاپ موفق هم بوده‌ایم. محصولات ما بیشتر مرتبط با آموزش به کمک هوش مصنوعی و اشتراک ویدئو هستند.»

میرعظیمی در ادامه در توضیح ابداع جدیدشان، سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی، گفت:«این سامانه بهترین زمان ممکن برای مطالعه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. با این نرم‌افزار دانشجویان و دانش‌آموزان تسلط بهتری بر برنامه درسی خود دارند و می‌توانند زمانشان را بهتر مدیریت کنند.»

برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی

یکی از نکات برجسته سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی این است که توان ارائه گزارش‌های تحلیلی به کاربر را دارد. طبق ادعای مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، کاربر می‌تواند حتی نتیجه مطالعات خود در یک هفته اخیر را بررسی کند و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسد. همچنین امکان مشخص کردن زمان‌های خالی برای مطالعه هم وجود دارد.

اما سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی درسی با هوش مصنوعی تنها محصول این شرکت دانش‌بنیان نیست. طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سامانه اشتراک ویدئو توسط این شرکت راه‌اندازی شده که برای طیف گسترده‌ای از کاربرها درآمد ایجاد می‌کند.

میرعظیمی، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، در انتها درباره محصول دیگر شرکتشان توضیح داد:«یکی دیگر از محصولات ما یک سامانه اشتراک ویدئو است. در سامانه‌های رایج اشتراک ویدئو معمولا کاربرها تا مدت‌زمان مدیدی نمی‌توانند درآمدزایی کنند. حتی این امکان وجود دارد که هرگز به درآمدزایی نرسند. اما در سامانه شرکت ما کاربر از روز اول امکان درآمدزایی دارد. درواقع تلاش ما بر این بوده که درآمد سایت را با تولیدکنندگان محتوای سامانه که همان کاربران هستند به اشتراک بگذاریم و به اعتقاد ما این مسئله به عدالت دیجیتال نزدیک‌تر است و همراهی و صمیمیت بیشتری میان کاربر و شرکت ایجاد می‌کند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]