جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 فراخوان عضویت مرکز رشد پارک فناوری پردیس

فراخوان عضویت مرکز رشد پارک فناوری پردیس

پانزدهمین دوره فراخوان پذیرش عضویت مرکز رشد پارک فناوری پردیس که تا شانزدهم شهریور ادامه دارد، آغاز شده است.

به گزارش هوشیو و به نقل از خبرگزاری برنا، شرکت‌ها و گروه‌های نوپای فعال در حوزه‌های برق و تجهیزات الکترونیکی، نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته، فناوری‌های دیجیتال و آی‌تی، سلامت و تجهیزات پزشکی، عمران و معماری، هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر، اینترنت اشیا و مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، این امکان را دارند تا طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص برجسته از نظر کاری، فناوری و نوآوری، ساختار و مدل کسب‌و‌کار خود را به نشانی https://www.co-up.org/techelite ثبت کنند.

بعد از این که مراحل اولیه بررسی و پذیرش طرح‌ها انجام شد، گروه‌ها می‌توانند در فضای کار اشتراکی یا همان کوآپ مستقر شده و با گذراندن دوره‌ای با عنوان آماده‌سازی که شامل برنامه‌ها و آموزش‌های متنوع و فشرده به منظور یادگیری مهارت‌های اساسی استارتاپ‌ها و راه‌اندازی کسب‌وکار، عملیاتی نمودن آن‌ها و مواجه شدن با این موارد در میدان عمل هستند، برای پذیرش نهایی مرکز رشد آماده شوند.

مراحل مربوط به پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم ع۸ضویت توسط صاحبان طرح شروع می‌شود و فرایند عضویت با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می‌یابد. در صورت تائید اولیه طرح، جلسه معارفه به شکل عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار فنی مورد بررسی قرار بگیرند.

در قدم بعد با تائید کارشناسان مربوطه، تیم‌ها پس از پذیرش اولیه به صورت فشرده برخی مهارت‌های مهم و اصلی راه‌‍اندازی و مدیریت کسب‌و‌‎کارهای نوآورانه را فرامی‌گیرند. همچنین درطول دوره به طور مداوم مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در صورت رسیدن به پایان دوره، در جلسه‌ای از کسب‌و‎کار خود دفاع کرده و در صورت تائید، واجد شرایط عضویت در مرکز رشد می‌شوند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بشتر و پرسش سوالات با شماره ۷۶۲۵۰۱۶۲-۰۲۱ و در صورت عدم پاسخگویی با شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰-۰۲۱ داخلی ۱۵۰۱ تماس بگیرند. برای آشنایی بیشتر هم می‌توانند شبکه‌های اجتماعی فضای کار اشتراکی کوآپ از طریق آدرس https://b2n.ir/z65250 را دنبال کنند.

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها