جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 دانشگاه اصفهان قهرمان مسابقات ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی شد

دانشگاه اصفهان قهرمان مسابقات ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی شد

در مسابقات ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی که به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، تیم دانشگاه اصفهان توانست عنوان قهرمانی را از آن خودش کند.

به گزارش هوشیو و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان، تیم دانشگاه اصفهان موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی شد. سرپرست فرهنگی دانشجویی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان این موضوع که در رقابت‌های مذکور دانشگاه صنعتی شریف تهران و دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند، اعلام کرد که بیش از ۵۰ هزار نفر از دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان تلاش کردند تا در قابل یک بازی مهیج این مسابقه ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی را برگزار کنند.

اهمیت ذهن خلاق

دکتر الهام محمودزاده با اشاره به این موضوع که مهم‌ترین عامل کسب پیروزی در مسابقات ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی داشتن ذهن خلاق در کنار روحیه کار تیمی است، گفت: «هدف رویداد مسابقه ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی، AiCup، این بوده که بستری مناسب برای رقابت بین دانشجویان و دانش آموزان سراسر کشور بوده و همچنین می‌خواسته زمینه یادگیری مفاهیم هوش مصنوعی را ایجاد کند.»

دکتر محمودزاده، سرپرست فرهنگی دانشجویی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان، در ادامه گفت: «طراحی این مسابقه به شکلی بود که شرکت‌کنندگان بدون دانش تخصصی در زمینه هوش مصنوعی و با شرکت در کارگاه‌های رویداد می‌توانستند با تکیه به خلاقیت خودشان برای برنده شدن در این مسابقات تلاش کنند.»

مسابقه ملی برنامه نویسی هوش مصنوعی (AiCup)، با شرکت هزار و صد دانشجو در قالب هفتاد و پنج تیم به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها که با حمایت مالی شرکت ایریسا برگزار شد، برندگان مسابقه در سه رتبه تیمی برتر به ترتیب پانزده، دوازده و هشت میلیون تومان جایزه نقدی دریافت کردند. به غیر از این مبلغ ده میلیون تومان هم به صورت تصادفی به کدهای برتر اهدا شد.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها