آموزش علوم دادهرسانه‌هاویدیو

فیلم آموزش علوم داده – استخدام مشاغل مربوط به علوم داده (درس سیزدهم – بخش دوم)

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  از آنجا که امروزه شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از داده ها به عنوان اهرمی برای بهبود سرویس‌دهی به مشتریان استفاده کنند، جای تعجب نیست که تقاضا برای مشاغل مربوط به علوم داده زیاد شود. همچنین حوزه‌های کلان‌داده‌ها، یادگیری ماشین و علوم داده به سرعت رشد کرده‌اند و تقاضا برای استخدام افراد مستعد و حرفه‌ای در این حوزه سربه‌ فلک گذاشته است.

  اما هر فردی که تصمیم بگیرد قدم به دنیای دانشمندان داده بگذارد و در یکی از مشاغل‌‌‌‌‌‌‌‌ مربوط به علوم داده مشغول به فعالیت شود، اول از هرچیز باید آماده شود تا بتواند در مصاحبه آزمون استخدامی کارفرمایان را تحت تاثیر دانش خود قرار دهد تا در این بازار رقابتی برای استخدام شدن در این مشاغل، شانس خوبی داشته باشد.

  فرد متقاضی کار در این زمینه باید بتواند به کارفرما نشان دهد که به لحاظ فنی کارآزموده است و روی مفاهیم مربوط به کلان‌داده‌ها، چارچوب کاری و کاربردهای آن‌ها تسلط دارد. در این ویدئو که بخش اول آن پیش‌تر منتشر شده، به سوالات استخدامی پرتکرار برای مشاغل‌‌‌‌ مربوط به علوم داده و پاسخ‌های آن‌ها پرداخته شده است.

  آزمون استخدامی مشاغل مربوط به علوم داده

   

  سایت هوشیو مجموعه‌ای از فیلم‌های آموزشی علوم داده منتشر کرده که در انتهای این مطلب می‌تواند به لینک این ویدئوها دسترسی داشته باشید. در درس‌های قبل به مفاهیمی ازجمله رگرسیون خطی ساده، رگرسیون لجستیک، ماشین بردار پشتیبانی، الگوریتم جنگل تصادفی، پیش‌بینی زمانی در زبان برنامه‌نویسی R، درخت تصمیم، مشاغل‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مربوط به علوم داده، نقش یک دانشمند داده، بازار کار این حرفه و مفاهیمی دیگر پرداخته شده است. همچنین در بخش اول درس سیزدهم به برخی دیگر از سوالات آزمون مصاحبه استخدامی مشاغل مربوط‌‌‌‌‌‌‌‌ به علوم داده پرداخته شده است. در این بخش که آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های آموزشی علوم داده سایت هوشیو است، به ادامه سوالات رایج برای استخدام در مشاغل مربوط به ‌‌‌‌‌‌‌‌علوم داده پرداخته شده است.

  همچنین می‌توانید از طریق لینک زیر ویدیوهای مربوط به دروس دیگر را مشاهده کنید:

  ویدیوهای آموزش علوم داده

  دیگر ویدیوهای هوش مصنوعی را در هوشیو تماشا کنید

   

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  ابَرمدل زبان: مدل زبانی GPT-3 و انقلاب هوش مصنوعی

  مقاله قبلی

  مقدمه‌ای بر کاربردهای یادگیری ماشین در پزشکی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.