برنامه‌نویسی در C++
رویدادها

دانشگاه نیویورک برگزار می‌کند: دوره رایگان مقدمه‌ای بر برنامه‌نویسی در C++

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

دانشگاه نیویورک اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی رایگان تحت عنوان «مقدمه‌ای بر برنامه‌نویسی در C++» کرده است. این دانشگاه که در سال ۱۸۳۱ تأسیس شد، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های خصوصی در ایالات متحده است. با وجودِ بیش از ۳۰۰۰ کالج و دانشگاه در آمریکا، دانشگاه نیویورک یکی از تنها ۶۰ مؤسسه عضو انجمن دانشگاه‌های برجسته آمریکاست.

دانشگاه نیویورک نزدیک به ۶۰۰۰۰ دانشجو در سه پردیس نیویورک، ابوظبی، و شانگهای دارد. با این وجود این دانشگاه در تلاش است تا یک مرکز بین‌المللی برای بورسیه، تدریس و تحقیق باشد و به همین‌خاطر نیز دانشگاه نیویورک یک پلتفرم جهانی برای پاسخ به چالش‌های بشریت ساخته است. در همین‌ راستا این دانشگاه شروع به برگزاری دوره‌های رایگان در فناوری‌های گوناگون کرده است و در ادامه این دوره‌ها این‌بار به برنامه‌نویسی در C++ پرداخته.

در این دوره شما با اصول برنامه نویسی در زبان C++، از جمله تکرار، انشعاب تصمیم، انواع داده و بیان آشنا خواهید شد. شما می‌توانید تمرین‌های برنامه‌نویسی این دوره را در یک مرورگر وب انجام دهید و به ‌همین‌خاطر برای شرکت در دوره تنها به یک گوشی هوشمند یا رایانه معمولی نیاز خواهید داشت.

زمان این دوره نزدیک به ۸ هفته طول می‌کشد و در هر هفته، شما ۶ تا ۸ ساعت جلسه آموزشی خواهید داشت. شیوه اجرای دوره به صورت خودآموز است و شما با سرعت خودتان و بر اساس شرایط گوناگون زندگی شخصی خود، در آن شرکت و پیشرفت می‌کنید. هم‌چنین هیچ هزینه‌ای برای گذراندن این دوره نباید بپردازید و شرکت در آن رایگان است. این دوره در تاریخ ۱۶ مارس شروع می‌شود و تاکنون ۶۵۱۹۴ نفر در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

آشنایی با دوره رایگان برنامه‌نویسی در C++

این اولین دوره در سطح متوسط ​​و مقطع کارشناسی در این رشته است که برنامه بزرگتر برنامه‌نویسی MicroBachelors و DataStructures را تشکیل می‌دهد. توصیه می‌شود آن‌ها را به ترتیب انجام دهید، مگر اینکه قبلاً در این زمینه‌ها آموزش داشته‌اید و می‌توانید از آن‌ها گذر کنید.

در این دوره چهار سرفصل کلی را می‌آموزید

 1. مقدمه‌ای بر برنامه‌نویسی در C++
 2. برنامه‌نویسی پیشرفته در C++
 3. مقدمه‌ای بر ساختارهای داده
 4. ساختارهای داده پیشرفته

این موضوعات بر اساس دانش ابتدایی برنامه Micro Bachelors تدریس می‌شوند. این یک دوره آموزشی خودگام است که مقدمه‌ای بر زبان برنامه نویسی C++ ارائه می‌دهد. از جمله موضوعات تحت پوشش این دوره، توسعه برنامه‌های خط-فرمان است که از انواع داده‌ها، عبارات، انشعاب تصمیم و تکرار برای حل مسائل استفاده می‌کند. دانش‌آموزان از طریق سخنرانی‌ها و آزمایش‌ها، برنامه‌نویسی به زبان C++ را یاد می‌گیرند. مطالب برنامه‌نویسی C++ در طول هشت هفته سخنرانی‌های تعاملی همراه با آزمون‌های هفتگی «برای ارزیابی درک شما» از مطالب ارائه می‌شود.

آشنایی با دوره در یک نگاه

برگزار کننده:  دانشگاه نیویورک

موضوع:  دانش رایانه

سطح:  متوسط

پیش‌نیازها:  برنامه ساختارهای داده

Micro Bachelors

زبان: انگلیسی

زیرنویس: انگلیسی

برنامه‌های مرتبط: Micro Bachelors در برنامه‌نویسی و ساختارهای داده

مفاهیمی که در دوره می‌آموزید

 1. آنالیز وظایف C++ و استفاده از اجزای آن در توسعه برنامه.
 2. اعمال عملیات اساسی C++ I/O با انواع داده‌های مختلف.
 3. عبارت‌های C++ را با استفاده از عملیات‌های دانش حساب طراحی کنید.
 4. اپراتورهای رابطه‌ای را با عبارت‌های گوناگون طراحی کنید. (از جمله درک برابری ممیز شناور)
 5. عبارات C++ را با استفاده از عملگرهای منطقی طراحی کنید. (از جمله اتصال کوتاه)
 6. طراحی دستورات انتخاب C++ (از جمله انتخاب تودرتو)
 7. عبارات تکرار C++ را طراحی کنید.

این سرفصل‌ها را «آسپن اولمستد» مدیر برنامه و پروفسور دانشگاه سیمونز و «ایتای تال» استاد دانشگاه نیویورک به شما آموزش خواهند داد.

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:

ثبت‌نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

۱۰ زبان برنامه‌نویسی برتر برای هوش مصنوعی

مقاله قبلی

هوشمندسازی معادن، حرکتی آهسته و پیوسته

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.