نشست آینده امنیت سایبری و مشاغل مرتبط
اخباررویدادهاهوش مصنوعی در ایران

جهاد دانشگاهی برگزار می‌کند: نشست آینده امنیت سایبری و مشاغل مرتبط

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  نشست آینده امنیت سایبری و مشاغل مرتبط قرار است به همت معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی برگزار شود. این نشست در قالب سلسله نشست‌های علمی آینده مشاغل و مشاغل آینده برگزار خواهد شد.

  به گزارش هوشیو و به نقل از خبرگزاری ایسنا، نهمین نشست علمی آینده مشاغل و مشاغل آینده با محوریت «آینده امنیت سایبری و مشاغل مرتبط» با سخنرانی افشین صندوقدار، دانشجوی دکتری هوش مصنوعی و رباتیک و عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی، در روز سه‌شنبه، نهم شهریورماه از ساعت ۱۰ تا ۱۱ برگزار خواهد شد.

  با پیشرفت روزافزون هوش مصنوعی و افزایش استفاده از این فناوری در صنایع و شرکت‌های مختلف، موضوع امنیت سایبری هر روز از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود. بیشتر مردم درباره امنیت سایبری شنیده و حتی درباره آن می‌‌دانند. اما در توصیف آن باید گفت امنیت سایبری در واقع متشکل از سری پروتکل‌هایی است که یک سازمان یا فرد باید برای اطمینان از اطلاعات آی‌سی‌ای خود، از آن‌ها پیروی کند. آی‌سی‌ای مخفف کلمات یکپارچگی، محرمانه بودن و در دسترس بودن است.

  وقتی یک ارگان یا فرد امنیت کامل داشته باشد، می‌تواند در زمان‌های بحرانی مثل قطع برق، خطاها یا خرابی‌های هارد را بازیابی کند. چراکه این موارد هستند که می‌توانند شرایط برای کار هکرها را فراهم کنند و زمینه را برای حملات خارجی هموار کنند. شکی نیست که امنیت سایبری در صدر برنامه‌های هر شرکت است. دلیلش هم بسیار واضح است. دنیای امروزه که در آن تجارت می‌کنیم، همواره در معرض حملات سایبری قرار دارد.

  شرکت در نشست آینده امنیت سایبری و مشاغل مرتبط

  افرادی که علاقه‌مند به شرکت در نشست‌‌‌‌‌‌ آینده‌‌‌‌ امنیت سایبری و مشاغل مرتبط هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه نشست‌های مجازی به آدرس Amjad.jde.ir مراجعه کرده و با ورود اطلاعات در این نشست شرکت کنند. شایان ذکر است که برای ورود به این نشست باید به قسمتی که نام جلسه آن آینده مشاغل و مشاغل آینده است رجوع شود و در قسمت نام کاربری از نام خانوادگی و در قسمت رمز ورود از کلمه future استفاده شود.

  همچنین امکان حضور در این نشست مجازی از طریق لینک پخش زنده زیر فراهم است.

  پخش زنده

   

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  اکسپوی دبی و حضور قدرتمند ایران در حوزه رباتیک و هوش مصنوعی

  مقاله قبلی

  ورود به دنیای شعر و شاعری با هوش مصنوعی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.