40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
دوره
کارگاه
وبینار
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
وبینارها، کارگاره‌ها و دوره‌ها
 بررسی اثرات دانش نوین در نشست هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی

بررسی اثرات دانش نوین در نشست هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی

نشست علمی هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی قرار است در قم و به منظور بیان موارد مربوط به دانش نوین و اثرات آن بر آینده علوم اسلامی، برگزار شود.

به گزارش هوشیو به نقل از شقفنا، نشست علمی هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی امروز، سه‌شنبه، پنجم مرداد 1400 به همت طرح جامع پرورش استعداد شهید بیاضی‌زاده و در شهر قم برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام علی‌رضا قائمی‌نیا و دکتر بهروز مینایی افرادی هستند که در این نشست بحث و گفتگو خواهند کرد. همچنین دبیری این نشست را حجت‌‍الاسلام احمد کوهی به عهده دارد.

نشست‌‌‌‌‌‌ هوش‌‌‌‌‌ مصنوعی و آینده علوم اسلامی قرار است راس ساعت 18:30 در ساختمان غدیر به آدرس حیابان عمار یاسر، خیابان شهید قدوسی، خیابان شهید شفیعی اقدم پلاک 12 و در ساختمان غدیر برگزار شود.

شایان ذکر است به دلیل شرایط پیش آمده از همه‌گیری کرونا و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شرکت در جلسه نشست هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی فقط به صورت مجازی و از طریق لینک https://croom.ir/b/bayazi1  برگزار خواهد شد و شرکت در آن برای همه علاقه‌مندان آزاد خواهد بود.

همچنین در اجرای این سلسله نشست مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، دفتر تبلیغات اسلامی، دفتر مطالعات دفاع تمدنی شهید فخری‌زاده، مرکز مطالعات سیاستگذاری علوم انسانی و اسلامی (مسع) و جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه، با طرح جامع پرورش استعداد شهید بیاضی‌زاده، همکاری خواهند کرد.

برنامه جامع مدیریت استعداد شهید بیاضی‌‍زاده به منظور تربیت اسلامی راهبران دانش، فرهنگ و اجتماع راه‌اندازی شده است. این مرکز معتقد است ریشه اصلی همه مشکلات کشور در عدم مدیریت استعدادهاست و ارزشمندترین دارایی ایران هم استعدادهایی هستند که می‌توانند مساله‌ای را حل کنند و به این دلیل که به درستی مدیریت نمی‌شود، خود عامل به وجود آمدن مشکلاتی دیگر می‌شوند.

از نظر این مرکز خصوصا استعدادهای نخبه، جریان‌ساز و راهبر توانایی حل مشکلات کشور را دارند و قرار است در مرکز شهید بیاضی‌زاده متخصصان به دنبال الگویی کارآمد برای حل این مسئله در فضای حوزه‌های علمیه باشند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.