نشست هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی
اخبارهوش مصنوعی در ایران

بررسی اثرات دانش نوین در نشست هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  نشست علمی هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی قرار است در قم و به منظور بیان موارد مربوط به دانش نوین و اثرات آن بر آینده علوم اسلامی، برگزار شود.

  به گزارش هوشیو به نقل از شقفنا، نشست علمی هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی امروز، سه‌شنبه، پنجم مرداد ۱۴۰۰ به همت طرح جامع پرورش استعداد شهید بیاضی‌زاده و در شهر قم برگزار خواهد شد.

  حجت‌الاسلام علی‌رضا قائمی‌نیا و دکتر بهروز مینایی افرادی هستند که در این نشست بحث و گفتگو خواهند کرد. همچنین دبیری این نشست را حجت‌‍الاسلام احمد کوهی به عهده دارد.

  نشست‌‌‌‌‌‌ هوش‌‌‌‌‌ مصنوعی و آینده علوم اسلامی قرار است راس ساعت ۱۸:۳۰ در ساختمان غدیر به آدرس حیابان عمار یاسر، خیابان شهید قدوسی، خیابان شهید شفیعی اقدم پلاک ۱۲ و در ساختمان غدیر برگزار شود.

  شایان ذکر است به دلیل شرایط پیش آمده از همه‌گیری کرونا و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شرکت در جلسه نشست هوش مصنوعی و آینده علوم اسلامی فقط به صورت مجازی و از طریق لینک https://croom.ir/b/bayazi1  برگزار خواهد شد و شرکت در آن برای همه علاقه‌مندان آزاد خواهد بود.

  همچنین در اجرای این سلسله نشست مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، دفتر تبلیغات اسلامی، دفتر مطالعات دفاع تمدنی شهید فخری‌زاده، مرکز مطالعات سیاستگذاری علوم انسانی و اسلامی (مسع) و جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه، با طرح جامع پرورش استعداد شهید بیاضی‌زاده، همکاری خواهند کرد.

  برنامه جامع مدیریت استعداد شهید بیاضی‌‍زاده به منظور تربیت اسلامی راهبران دانش، فرهنگ و اجتماع راه‌اندازی شده است. این مرکز معتقد است ریشه اصلی همه مشکلات کشور در عدم مدیریت استعدادهاست و ارزشمندترین دارایی ایران هم استعدادهایی هستند که می‌توانند مساله‌ای را حل کنند و به این دلیل که به درستی مدیریت نمی‌شود، خود عامل به وجود آمدن مشکلاتی دیگر می‌شوند.

  از نظر این مرکز خصوصا استعدادهای نخبه، جریان‌ساز و راهبر توانایی حل مشکلات کشور را دارند و قرار است در مرکز شهید بیاضی‌زاده متخصصان به دنبال الگویی کارآمد برای حل این مسئله در فضای حوزه‌های علمیه باشند.

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  رونق فروش با راه‌کارهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خرده فروشی

  مقاله قبلی

  درخشش مخترعین هرمزگانی در مسابقات اختراعات جهانی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.