Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
دوره
کارگاه
وبینار
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
وبینارها، کارگاره‌ها و دوره‌ها
 تمدید فراخوان طرح جهش هوشمندسازی کشور

تمدید فراخوان طرح جهش هوشمندسازی کشور

ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری کشور طرح جهش هو‌‌‌‌‌‌شمندسازی را برای تقویت شرکت‌های فعال در حوزه هوش مصنوعی تدوین کرده است.

طرحی با عنوان جهش هوشمندسا‌‌‌‌‌زی به ‌منظور توسعه فناوری‌های نوظهور و کاربردی در حوزه‌های مرتبط با هوشمندسازی تدوین شده است. این طرح در راستای یکی از رسالت‌های ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور برنامه‌ریزی شده است.

همچنین این برنامه حمایتی در تلاش است تا عناصر مختلف پیشران در جهت توسعه زیست‌بوم هوش مصنوعی و هوشمند‌‌‌‌‌سازی در کشور عزیزمان را مورد حمایت قرار داده و بتواند فعالیت‌های عناصر این زیست‌بوم را شتاب بخشد. لازم به به ذکر است که این طرح، بر اساس اولویت‌های فناورانه و مورد تایید ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندساز‌‌‌‌‌‌ی برنامه‌ریزی و ارائه شده است.

با توجه به گستردگی و وسعت ابعاد طرح جهش هوشمندسا‌‎‌‌‌‌‌‌‌زی و استقبال بی‌نظیر و کم سابقه شتاب‌دهنده‌ها، مراکز نوآوری، استارتاپ‌ها و همچنین شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال از این فراخوان، در روز ۱۰ مردادماه و پس از پایان یافتن و اتمام مهلت ارسال طرح‌ها، ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندساز‌‌‌‌‌‌ی تصمیم گرفت تا مهلت ارسال طرح‌های پیشنهادی را تا تاریخ ۹ شهریورماه سال جاری تمدید کند.

موضوعات فناورانه‌ای که ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری کشور به عنوان اولویت‌ دنبال می‌کند، شامل هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، روباتیک، واقعیت افزوده و مجازی و بلاکچین است. شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری و شرکت‌های نوپا و یا کوچک و متوسط از مخاطبین این طرح محسوب می‌شوند.

فراخوان طرح جهش هوشمندسازی در حوزه‌های کاربردی به سلامت دیجیتال، امنیت دیجیتال، هوشمندسا‌‌‌‌‌زی صنعتی و انقلاب صنعتی چهارم، فینتک، هوشمندساز‌‌‌‌‌‌‌ی انرژی و کشاورزی هوشمند تفکیک شده است. همچنین لازم به ذکر است که شرکت‌کنندگان می‌توانند در یک یا چند مورد از فراخوان‌هایی که در طرح جهش هو‌‌‌‌‌‌‌شمندسازی برگزار می‌شود؛ شرکت کنند و در این زمینه با محدودیتی روبه‌رو نخواهند بود.

امید است تا این فراخوان محلی برای همرسانی بین شرکت‌های توانمند و سایر بنگاه‌ها و نهادها در جهت رفع چالش‌های حوزه هوشمندسا‌‌‌‌‌‌زی باشد. ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمند‌‌‌‌‌‌‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اردیبهشت ۱۴۰۱ پلتفرمی را در راستای تسهیل همرسانی بین تعریف‌کنندگان مسائل  و ارائه‌دهندگان ایده ایجاد کرده است. قابل ذکر است، علاقه‌مندان به شرکت در طرح جهش هوشمندسازی می‌توانند برای ثبت‌نام یا دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به این پلتفرم، به آدرس https://aimatch.ir/ai-event/ مراجعه کنند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.