Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 هوش مصنوعی، خالق ابرشرورهای منطقه‌ای برای فیلم‌های هالیوودی!

هوش مصنوعی، خالق ابرشرورهای منطقه‌ای برای فیلم‌های هالیوودی!

یک نرم‌افزار جدید هوش مصنوعی با نام Midjourney توانسته است بر اساس مکان‌های جنوب غربی کشور بریتانیا، ابرشرورهایی بسازد که شایسته یک فیلم پرفروش هالیوود هستند! هنر این نرم‌افزار، به این شکل بوده است که بر اساس ویژگی‌های شهرستان‌های مختلف در سراسر بخش غربی کشور بریتانیا، تصاویری عجیب و باورنکردنی به شکل ابرشرور ایجاد کرده است.

حقیقت آن است که این نرم‌افزار جدید هوش مصنوعی که تولیدکننده تصاویر شخصیت‌های شرور است، اطلاعات خود را از حجم عظیمی از تصاویری که در سراسر اینترنت وجود دارد، برداشت کرده و از این طریق، آموزش دیده و در هنر خود استفاده کرده است. در واقع، الگوریتم‌های هوش مصنوعی، طیف گسترده‌ای از تصاویر را پردازش می‌کنند و سپس وقتی متنی داده می‌شود، آن‌ها می‌توانند عکس‌ها و تصاویر منحصربه‌فردی از موضوعات مختلف را در هر سبکی که قابل تصور باشد، تولید کنند.

ابرشرورها و هوش مصنوعی

واقعیت حرفه‌ای این کار این است که اعلان‌های متنی کوتاه و ساده‌ای بر اساس ویژگی‌های جغرافیایی مثل مناطق و مناظر، ویژگی‌های فرهنگی و اجتماعی مثل فرهنگ مردم، موضوعات تاریخی و آداب و سنت‌های شهرستان‌ها در سراسر منطقه غربی بریتانیا، از جمله شهرستان‌های سامرست، دورست، ویلتشایر، گلوسسترشر، دوون و کورنوال و همچنین شهر بریستول، ارائه می‌شود و پس از آن، نرم‌افزار قدرتمند هوش مصنوعی قادر است مجموعه‌ای از کاراکترهای جذاب و در عین حال رعب‌آوری را در عرض چند ثانیه تولید می‌کند. در واقع، هدف سامرست لایو نیز از به کار بردن هوش مصنوعی Midjourney، برای خلق این شخصیت‌ها همین بوده است.

خلق این شخصیت‌ها توسط این نرم‌افزار هوش مصنوعی، موجب شده است افراد زیادی از سراسر دنیا تحت تأثیر قرار بگیرند و آن را تحسین کنند. مثلاً برای عده زیادی جذاب است که شخصیت‌های کورنوال ممکن است از داستان‌های قدیمی ملوان‌ها و پری‌های دریایی ترسیم شده باشند! یا هیجان‌انگیز است که یک غول سنگی بزرگی از صخره‌های ساحلی ژوراسیک دورست بیرون می‌آید! یا در بریستول، یک جرثقیل حوض آوونموث به شکلی ترسناک زنده می‌شود! در حالی که در سامرست، یک اژدها با یک درخت سیب ترکیب می‌شود، تا موجودی وحشتناک را ایجاد کند!

بنر اخبار هوش مصنوعی

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.