هوش مصنوعی و مراقبت‌های بهداشتی
رویدادها

رویداد بین‌المللی رایگان هوش مصنوعی و مراقبت‌های بهداشتی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  به گزارش تحریریه هوشیو و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی Event Brite، یک رویداد بین‌المللی تحت عنوان «هوش مصنوعی و مراقبت‌های بهداشتی» از سوی انجمن هوش مصنوعی Aicorespot، در تاریخ ۲۱January  ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد.

  بر طبق اطلاعات منتشر شده، انجمن Aicorespot به دنبال تشکیل یک شبکه بین‌المللی از نخبگان و متخصصین هوش مصنوعی و فناوری‌های نوظهور است. با این هدف که بتواند به‌عنوان یک کنشگر بین‌المللی، روند توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و تجهیز جهان به این فناوری‌ها را سرعت ببخشد. این انجمن می‌کوشد تا از طریق برگزاری کنفرانس‌ها، سمینارها و رویدادهای متفاوت به هدف خود جامه عمل بپوشاند. در حال حاضر این انجمن از سوی شرکت‌های فناور پیشرو، آزمایشگاه‌های تخصصی جهان که بر روی فناوری‌های هوش مصنوعی متمرکز هستند، صاحبان صنایع سنگین جهان، دانشگاه‌های معتبر، سازمان‌های مهم دولتی و بین‌المللی، استارت‌آپ‌های تازه‌تأسیس شده و شرکت‌های دانش‌بنیان موفق و نیز سایر انجمن‌های همفکر پشتیبانی می‌شوند.

  ایده مرکزی انجمن Aicorespot آن است که بتواند به مرجعی تبدیل شود تا سایر کنشگران حوزه فناوری‌های نوظهور بتوانند با رجوع به محتوای آن، راهکارهای مورد نیازشان را به دست آورند. نکته حائز اهمیت آن است که این انجمن بر لبه تکنولوژی جهان حرکت می‌کند و به همین دلیل است که طبقه‌بندی وسیعی از علوم و فناوری‌های زمانه در این انجمن اجتماع یافته و بررسی می‌شوند. فناوری‌هایی نظیر هوش مصنوعی، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین، IPA، RPA، رباتیک، اینترنت اشیاء، Edge Computing، Analytics، اینترنت نسل پنج و شش، هواپیمای بدون سرنشین، Edge AI، Digital Twin، AR Cloud از جمله حوزه‌های کاری این انجمن به‌حساب می‌آید.

  محورهای رویداد هوش مصنوعی و مراقبت‌های بهداشتی

  در این نوبت، انجمن Aicorespot کوشیده تا فرصت‌ها و چالش‌های کاربست هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی را به بحث بگذارد. شرکت در این رویداد رایگان است و در محورهای زیر انجام خواهد شد.

  • چگونگی پیشبرد زیست انسان و ماشین به کمک هوش مصنوعی
  • چگونگی تبدیل EHR به فرصتی برای تشخیص بیماری با استفاده از هوش مصنوعی
  • چگونه الگوریتم‌های یادگیری ماشین قادر خواهند بود تا شیوه‌های درمانی خاص هر فرد را ارائه دهند
  • چگونگی اقدام ربات‌ها برای شناسایی، تطبیق و توزیع داور در زمان به‌موقع برای بیماران و مراجعان درمانگاه‌ها
  • چگونگی کاربست ربات‌های هوشمند برای ارائه مراقبت‌های پزشکی به بخش‌هایی از بیمارستان که برای کارکنان خطرات زیادی دارد

  علاقه‌مندان برای شرکت در رویداد آنلاین هوش مصنوعی و مراقبت‌های بهداشتی ، باید پیش از تاریخ اعلام شده به لینک زیر مراجعه کرده و در آن ثبت‌نام کنند. علاوه‌برآن، باید در نظر داشته باشید که می‌توانید بر روی پلتفرم‌های دیگر نظیر لینکدین، اطلاعات مفیدی را درباره انجمن Aicorespot  به دست آورید.

  ثبت نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۳ میانگین: ۳.۳]

  بهره‌گیری از فناوری‌ «هوش مصنوعی» در نیروی دریایی سپاه

  مقاله قبلی

  تولید پنل‌های دیواری در کشورمان به کمک هوش مصنوعی به خودکفایی رسید

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.