جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان

پیش‌نمایشی از دنیای آینده: به عصر تکامل یافته خوش‌آمدید

می‌‎دانید وقتی به یک ابزار طراحی یک سیستم عصبی دیجیتال می‌دهید، چه چیزی نصیبتان می‌شود؟ دنیای آینده و عصر تکامل یافته؛ یعنی کامپیوترهایی که توانایی تفکر و تصور ما را بهبود می‌‎بخشند، سیستم‌های رباتیک که برای پل‌ها، اتومبیل‌ها، هواپیماهای بدون سرنشین و غیره طرح‌های کاملا بنیادی ارائه می‌دهند و می‌سازند. همه این‌کارها هم به صورت خودکار اتفاق می‌افتد.

دنیای آینده

در واقع عصر تکامل یافته همان دنیای‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آینده ما را تشکیل خواهد داد. دنیایی که در آن قابلیت‌های انسانی تکامل خواهند یافت و هوش مصنوعی شرایطی جدید برای بشریت ایجاد خواهد کرد. در دنیای‌‌‌‌‌‌‌ آینده سیستم‌های پردازنده که در فکر کردن به انسان کمک می‌کند، سیستم‌های رباتیک که در سازندگی به انسان‌ها یاری می‌دهند و سیستم عصبی دیجیتالی که انسان را به دنیایی فراتر از احساسات طبیعی او مرتبط می‌کند، به کمک انسان خواهند آمد.

این ویدیو مربوط به ارائه‌ای است که در پرتلند به عنوان رویدادی مستقل و تحت عنوان TEDx برگزار شد. در این رویداد موریس کونتی پیش‌نمایشی از دنیای آینده به شما ارائه می‌دهد که در آن ربات‌ها و انسان‌ها شانه‌به‌شانه در حال انجام کارهایی هستند که هیچ یک به تنهایی از پسشان برنمی‌آمدند؛ یک عصر دیجیتالی جدید که شاید باور آن برای انسان‌ها مقدور نباشد.

 

موریس کونتی یک طراح، آینده‌نگر و مبتکر است. او با استارتاپ‌ها، سازمان‌های دولتی، هنرمندان و شرکت‌های بزرگی همکاری کرده تا مواردی را که در دنیای آینده برای ما مهم خواهند بود، کشف کند و راه‌حل‌هایی برای رسیدن با آن موارد طراحی کند.

او در حال حاضر مدیر ارشد نوآوری در آلفا است و پیش از این مدیر تحقیقات و نوآوری Autodesk بوده است. در دوران حضور در آن شرکت، او آزمایشگاه تحقیقات و کاربردی Autodesk را تاسیس و رهبری کرد.

کونتی در بارسلونا اسپانیا زندگی می‌کند و در سفرهایی که به سراسر دنیا دارد، درباره نوآوری، ترندهای تکنولوژی، آینده و ماجراجویی‌های پیش روی انسان‌ها، سخنرانی می‌کند.

به نظر شما انسان در دنیای آینده شاهد چه تحولاتی خواهد بود؟

 

دیگر ویدیوهای هوش مصنوعی را در هوشیو تماشا کنید

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.