40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 انجمن کتابداری جنوب کشور برگزار می‌کند: «سلسله جلسه‌های برگزاری نشست ژئوپلیتیک و هوش مصنوعی »

انجمن کتابداری جنوب کشور برگزار می‌کند: «سلسله جلسه‌های برگزاری نشست ژئوپلیتیک و هوش مصنوعی »

به گزارش تحریریه هوشیو و به نقل از خبرگزاری لیزنا، انجمن کتابداری جنوب کشور در نظر دارد با توجه به ماهیت مهم هوش مصنوعی، طی برگزاری سلسله‌نشست‌هایی در قالب وبینار و با عنوان سلسله جلسه‌های برگزاری نشست ژئوپلیتیک و هوش مصنوعی، علاقه‌مندان به این حوزه را بیش از پیش با ماهیت این حوزه از فناوری و آینده آن آشنا سازد.

این نهاد، با توجه به اهمیت این موضوع و نیز تأکید رهبر معظم انقلاب، به دنبال آن است تا این سلسله‌نشست‌ها به صورت میان‌رشته‌ای برگزار شوند. هوش مصنوعی به عنوان پدیده‌ای نوظهور به طور طبیعی در بیشتر ابعاد زندگی انسان سایه گسترانده است. علاوه بر آن، هر اندازه که زمان به پیش می‌رود، نفوذ هوش مصنوعی در ابعاد مختلف حیات انسانی بیشتر می‌شود. همین موضوع منجر شده است تا نهاد کتابداری جنوب کشور در نظر داشته باشد تا به بررسی چشم‌اندازهای بینارشته‌ای هوش مصنوعی با سایر موضوعات پژوهشی بپردازد.

در همین رابطه، زهرا شاه نظرنژاد، مسئول روابط‌عمومی انجمن کتابداری جنوب کشور، خبر برگزاری سلسله جلسه‌های برگزاری نشست ژئوپلیتیک و هوش مصنوعی را اعلام نمود. همان‌طور که نام این نشست مشخص است، کوشش خواهد شد تا نسبت‌ها و ظرافت‌هایی فکری و علمی که بین ژئوپلیتیک و هوش مصنوعی در جغرافیای خاورمیانه وجود دارد، مورد کنکاش قرار گرفته و اذهان نخبگان جامعه و علاقه‌مندان نسبت به ماهیت بینارشته‌ای هوش مصنوعی تنویر شود.

ژئوپلیتیک و هوش مصنوعی

شاه نظرنژاد در ادامه صحبت‌هایش افزود که با توجه به ماهیت میان‌رشته‌ای علم اطلاعات و دانش‌شناسی و نیز با در نظر گرفتن رسالت انجمن کتابداری جنوب کشور در زمینه اطلاع‌رسانی، نشر و توسعه علوم، به برنامه‌ریزی برای این سلسله جلسات پرداخته است. ایشان در ادامه صحبت‌هایشان افزودند که این جلسات می‌تواند به تقویت بنیه علمی افراد جامعه، خاصه اعضای محترم جامعه کتابداری کشور منجر شود.

لازم به ذکر است که در برگزاری این سلسله‌نشست‌ها، نهادها و سازمان‌های متعددی نیز حضور دارند که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: دانشگاه ترتیب مدرس، دانشگاه علامه طباطبایی، اندیشکده روابط بین‌الملل، مرکز مطالعه مدیریت وابسته به دانشگاه ترتیب مدرس، انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی، آینده‌آموزان آتا و گروه مشاوران مدیریت داده‌محور کسب‌وکار.

در انتها لازم است اشاره کنیم که نخستین نشست از سلسله مباحث ژئوپلیتیک هوش مصنوعی خاورمیانه، در تاریخ 21 آذرماه 1400 از ساعت 19 الی 21 برگزار خواهد شد و سخنرانان این نشست نیز دکتر مصطفی امینی و دکتر سعید چهرزاد خواهند بود. شرکت در این نشست کاملاً رایگان بوده و برای عموم آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر در این وبینار حضور پیدا کنند.

[button href=”https://b2n.ir/q18434″ rel=”nofollow” type=”btn-default” size=”btn-lg”]لینک ورود به وبینار[/button]

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]