هوش مصنوعی همتک
رویدادها

دومین دوره کارآموزی هوش مصنوعی همتک

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  به گزارش تحریریه هوشیو، دومین دوره کارآموزی هوش مصنوعی از سوی استارت‌آپ همتک برگزار می‌شود. بر این اساس مدت زمان این دوره ۱۱ تا ۱۲ هفته خواهد بود. علاقه‌مندان باید در نظر داشته باشند که مهلت ثبت‌نام برای این دوره تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ است.

  همتک یک استارت‌آپ فعال در زمینه هوش مصنوعی است که می‌کوشد افراد مستعد در این زمینه را شناسایی و در همتک به کار گیرد. این استارت‌آپ تاکنون دوره‌های متعددی در این زمینه برگزار کرده است. اما در حاضر در این دوره کوشیده است تا به صورت عملیاتی‌تر دانشجویان و علاقه‌مندان را با هوش مصنوعی آشنا کند.

  پیش‌نیازها

  مسئولان این دوره با الهام گرفتن از تجربیاتشان در برگزاری دوره‌های آموزشی متفاوت، کوشیده‌اند که این دوره را به صورت پروژه محور برگزار کنند تا شرکت‌کنندگان بتواند یادگیری عمیقی را طی این دوره تجربه نمایند. علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره‌ها باید پیش‌نیازهای لازم برای ورود به دوره را داشته باشند. این پیش‌نیازها عبارت‌اند از:

  • تسلط به زبان برنامه‌نویسی پایتون
  • تسلط با فریم‌ورک‌های یادگیری عمیق
  • آشنایی اولیه با کراول داده
  • آشنایی اولیه با پردازش زبان طبیعی و مدل‌های زبانی در یادگیری عمیق
  • آشنایی با مباحث پایه‌ای یادگیری عمیق

  کارآموز هوش مصنوعی

  شرکت‌کنندگان در این دوره می‌آموزند که یک پروژه در حوزه هوش مصنوعی را چگونه تعریف کنند، پیش‌نیازهایش را یاد بگیرند و آن را به یک اپلیکیشن تبدیل کنند؛ بنابراین هدف این دوره آن است تا علاقه‌مندان به صورت عینی و عملیاتی با مسائل واقعی دست و پنجه نرم کرده و تجربه یک پروژه مشترک را به دست آورند. پروژه‌هایی نظیر تولید دستور پخت غذا، طرح سؤال از متن ورودی، بهبود مدل صوت به متن، تشخیص اجزای آدرس، توضیح متنی برای تصاویر و پیش‌بینی تغییر قیمت ارز دیجیتال.

  علاقه‌مندان در این صورت شرکت در این دوره می‌توانند از مزایایی نظیر استفاده از امکانات سخت‌افزاری همتک، طراحی حرفه‌ای شبکه، تصمیم‌گیری برای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای و آینده شغلی، رشد فردی و عمق یافتن مهارت‌های حوزه نرم‌افزار بهره‌مند شوند. برای این منظور ابتدا باید به داشتن پیش‌نیازها توجه کافی را مبذول نمایند. سپس یک انگیزه‌نامه به همراه رزومه خود را به ایمیل همتک (info@ham-tech.ir) ارسال کنند. بعد از تأیید اولیه، باید طی مدت زمان دو هفته روی یک موضوع کوچک کار کنید. این مرحله نیز برای محک شما خواهد بود. با ارسال نتیجه کارتان، و در صورت تأیید آن، شما برای شرکت در دوره پذیرفته خواهید شد.

  در انتها و در صورتی که مدیران همتک به این ارزیابی برسند که عملکردتان قابل قبول بوده است، به شما یک گواهینامه اعطا می‌شود و از آن پس عضو خانواده همتک خواهید بود.

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۵ میانگین: ۴.۲]

  حضور پررنگ پایان‌نامه های حوزوی در عرصه هوش مصنوعی و اجتهاد

  مقاله قبلی

  تاکید رهبر معظم انقلاب ‌بر اهمیت هوش مصنوعی در دیدار نخبگان علمی کشور

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.