کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی
رویدادها

نشریه هوش ایدئال برگزار می‌کند: وبینار کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی

  1
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  نشریه هوش ایدئال قرار است وبیناری تحت عنوان «کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی» برگزار کند.

  به گزارش هوشیو و به نقل از خبرگزاری ایسنا، استفاده از سیستم‌های هوشمند، مخصوصاً شبکه عصبی مصنوعی، در دنیای امروز به اندازه‌ای گسترش داشته که به راحتی می‌توان این ابزارها را در ردیف عملیات پایه ریاضی و به عنوان ابزارهای عمومی و مشترک، طبقه‌‎بندی کرد.

  کمتر رشته دانشگاهی است که به تصمیم‌گیری، تخمین، پیش‌بینی، طراحی و ساخت نیاز داشته باشد و در آن از موضوع شبکه‌های عصبی استفاده نکرده باشد.

  کاربردهای شبکه‌های عصبی مصنوعی بسیار گسترده هستند. اما به عنوان بخشی از این کاربردها می‌توان به زمینه‌های علوم کامپیوتر، علوم فنی و مهندسی، علوم پایه و نجوم، علوم پزشکی، علوم تجربی و زیستی، علوم اقتصادی و مالی، علوم اجتماعی و روانشناسی، هنر و ادبیات و علوم نظامی اشاره کرد.

  شبکه‌های عصبی مصنوعی انواع مختلفی نیز دارند. هریک از آن‌ها برای دسته‌ای از کاربردها قابل استفاده هستند. همچنین در هرکدام از وجه مشخصی از قابلیت‌ها و خصوصیات مغز انسان الهام گرفته شده است.

  کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی

  وبینار کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی

  نشریه علمی تخصصی هوش ایدئال دانشگاه خوارزمی، قرار است وبینار «کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی»، دومین وبینار از سلسله وبینارهای شبکه عصبی را برگزار کند.

  کدنویسی شبکه های عصبی با فریم‌ورک کراس، تمرین و حل چندین مسئله و پرسش و پاسخ قرار است محورهای اصلی برگزاری این کارگاه باشند.

  مدرس این رویداد امیر احمدی و زمان برگزاری آن به تاریخ پنج‌شنبه، ۱۳ آبان ماه و از ساعت ۱۸ تا ۲۰ خواهد بود. این وبینار به صورت رایگان و آنلاین برگزار خواهد شد.

  علاقه‌مندان به هوش مصنوعی و موضوع کدنویسی شبکه های عصبی مصنوعی می‌توانند از طریق لینیکی که در انتهای این مطلب آورده شده، برای ثبت‌نام و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در صورت نیاز، اقدام نمایند. همچنین در صورت وجود سؤال می‌توان از طریق آیدی تلگرام @Idealintelligence و آیدی اینستاگرام ideal_intelligence سؤالات را مطرح کرد.

  ثبت‌نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۲ میانگین: ۳]

  آیا توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای هوش مصنوعی یونیکد را در نظر می‌گیرند؟

  مقاله قبلی

  ارزیابی پیشرفت‌ها و خطرات هوش مصنوعی در گزارش جدید گروهی از دانشمندان

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  1 اظهار نظر

  1. ای وای واقعا دوست داشتم شرکت کنم اما دیر دیدم مطلب رو و زمانش گذشته بود!!!

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.