کنفرانس بین‌المللی هوش مصنوعی کاربردی
رویدادها

کنفرانس بین‌المللی هوش مصنوعی کاربردی در اتریش:  AAIC-2022

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  هوش مصنوعی در همه بخش‌های صنعت و زندگی ما جایگاه خود را پیدا کرده و با ادغام در حوزه‌های گوناگون، فرایندهای زندگی و کسب‌وکارها را دگرگون کرده است؛ به طوری که امروزه هماهنگ نشدن با این فناوری به معنای بازماندن از قافله تغییرات جهانی خواهد بود.

  در ایران نیز کسب‌و‌کارهای بسیاری در چند سال اخیر در حوزه هوش مصنوعی شکل گرفته‌اند و با توسعه محصولات مبتنی بر این فناوری، راه را برای هوشمندسازی فرایندهای زندگی و نیز توسعه کسب‌وکارهای هوشمند، هموار کرده‌اند. واقعیت این است که بیش از ۱۵۰ شرکت در کشورمان وجود دارند که در حوزه فناوری هوش مصنوعی فعالیت می‌کنند؛ اما سؤال اینجاست که با توجه به تسلط روزافزون این تکنولوژی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، آموزشی، بهداشت و درمان، حمل‌ونقل، مالی و امنیت چگونه می‌توان مسیر فعالیت‌های هوش مصنوعی را در کشور به شاهراه بازارهای بین‌المللی هدایت کرد و این فناوری همه‌جانبه و دانش‌بنیان را به روشی مناسب و کارا رشد داد؟

  کنفرانس بین‌المللی هوش مصنوعی کاربردی در اتریش

  تاریخ برگزاری کنفرانس بین‌المللی هوش مصنوعی کاربردی در اتریش

  کنفرانس بین‌المللی هوش مصنوعی کاربردی (AAIC) در روزهای ۲۴ و ۲۵ مه ۲۰۲۲ مقارن با ۳ و ۴ خردادماه ۱۴۰۱ به صورت آنلاین در اتریش برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این رویداد جهانی، به اشتراک‌گذاری نوآوری‌های هوش مصنوعی است که توسط شرکت‌ها، استارتاپ‌ها، سرمایه‌‌‌گذاران فعال این فناوری توسعه داده شده و به‌کارگرفته شده‌اند.

  این کنفرانس فرصتی ویژه در اختیار فعالان اکوسیستم فناوری هوش مصنوعی قرار می‌دهد، تا با پیوستن به گردونه کشورهای فعال و مطرح در زمینه تکنولوژی هوش مصنوعی و بهره‌مندی از بازارهای جهانی B2B ، نتایج و دستاوردهای کسب‌وکار خود را در فضایی جهانی عرضه و به دیگر بازارها نیز معرفی نمایند.

  این برنامه دو روزه که به نوعی می‌تواند یک همایش B2B قلمداد شود، شامل ارائه اطلاعات مفید و به‌روز کارشناسان بین‌المللی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمیق و پیوند با شبکه‌ ارتباطی بیش از ۱۰۰۰ شرکت‌کننده فعال هوش مصنوعی از سراسر جهان است. این کنفرانس که در واقع یکی از بزرگ‌ترین کنفرانس‌های کاربردی هوش مصنوعی در بازاریابی و فروش در دنیا محسوب می‌شود، بر روی تأثیرات واقعی فناوری هوش مصنوعی در خصوص موضوعات فروش و بازاریابی در سال جاری تمرکز می‌کند و به‌نوعی کاربران بالقوه هوش مصنوعی را با راه‌حل‌های به‌روز این فناوری مرتبط می‌گرداند.

  تیم برگزارکننده در کنفرانس بین‌المللی هوش مصنوعی کاربردی در اتریش AAIC 2022، کارگاه‌های زیر را میزبانی خواهد کرد:

  کارگاه شماره ۱: تأمین مالی برای پروژه‌های R&D بین‌المللی

  کارگاه شماره ۲: فناوری‌های فراگیر برای صنایع خلاق

  برای اطلاعات بیشتر لینک زیر را کلیک کنید:

  AAIC 2022

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  کاهش مصرف انرژی در عملکردهای هوشمند با نانوذرات مغناطیسی

  مقاله قبلی

  چگونه دیتاست ‌های نامتوازن را در یادگیری عمیق مدیریت کنیم؟

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.