Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
دوره
کارگاه
وبینار
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
وبینارها، کارگاره‌ها و دوره‌ها
 مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، حامی ویژه کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ایران

مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، حامی ویژه کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ایران

بیست و ششمین دوره کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ایران با ابتکار دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و با حمایت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، 13 و 14 اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

دانشکده مهندسی کامپیوتر این دانشگاه این بار هم به روال سال‌های گذشته مجری اصلی این کنفرانس بین‌المللی است با این تفاوت که امسال با توجه به شیوع بیماری کووید-19 کنفرانس به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دکتر علی احمدی به عنوان دبیر کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ضمن تأکید بر اهمیت این رویداد، خاطرنشان کرد: «گردهم‌آوری پژوهشگران و متخصصان دانشگاه و صنعت برای اشتراک‌گذاری جدیدترین یافته‌ها و دستاوردها در حوزه علوم رایانه، سیستم‌های هوشمند، رایانش نرم، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، پردازش متن و شبکه های اجتماعی، پردازش سیگنال و تصویر، کلان داده و رایانش ابری، سیستم های توزیع شده، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، مهندسی نرم افزار، معماری کامپیوتر و سامانه های دیجیتال، علوم شناختی و مغز، الگوریتم‌ها و محاسبات، یادگیری و یاددهی الکترونیکی، اقتصاد هوشمند و تحول دیجیتال هدف اصلی کنفرانس امسال است.»

کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ایران

یکی از حامیان اصلی این کنفرانس که از آن به عنوان معتبرترین رویداد مرتبط با علوم رایانه در ایران یاد می‌شود، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت است. فعالیت خانواده بزرگ پارت از سال 1392 در حوزه پردازش هوشمند اطلاعات مالی آغاز شده و اکنون دارای دو زیرشاخه اصلی با نام‌های گروه نرم‌افزاری پارت و مرکز تحقیقات هوش مصنوعی است. پارت با حمایت از کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ایران در نظر دارد کیفیت و کمیت ادبیات هوش مصنوعی و حوزه‌های مرتبط را افزایش داده و دریچه‌های نوینی را به سمت تمام ذینفعان این صنعت بگشاید.

در همین راستا انتظار می‌رود اغلب مقاله‌های ارسالی به این کنفرانس الگوریتم‌های یادگیری ماشین در کنار افزایش تمایل به یادگیری الکترونیکی در شرایط همه‌‌گیری ویروس کرونا را مورد توجه قرار بدهند.

با این حال سایر بخش‌های مربوط به علوم رایانه از دید برگزارکنندگان پنهان نمانده است. سخنرانان کلیدی این کنفرانس افرادی همچون «دومنیکو پوتنا» از دانشگاه پلی‌تکنیک ایتالیا، مهدی الهی از دانشگاه برگن نروژ و ابراهیم باقری از دانشگاه رایرسون کانادا هستند که به ترتیب درباره «تشخیص رفتار غیرطبیعی از طریق سوابق رویدادها، «استخراج ترجیحات در سیستم‌های توصیه‌گر» و «پردازش معنایی در شبکه‌های اجتماعی برای استخراج دستورالعمل‌های قابل اجرا» سخنرانی می‌کنند.

شما می‌توانید تا تاریخ 14 بهمن از طریق لینک زیر در کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر ایران با حمایت پارت ثبت‌نام کرده واز مقاله‌ها و کارگاه‌های علمی بهره‌مند شوید.

ثبت نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.