کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی
اخباررویدادها

برگزاری پنجمین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی در استان خوزستان

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  به گزارش تحریریه هوشیو و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی همایش‌های ایران، پنجمین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی در استان خوزستان برگزار خواهد شد. این کنفرانس در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ و در اهواز برگزار می‌گردد.

  در توضیحات تکمیلی این اطلاع‌رسانی ذکر شده است که این کنفرانس به صورت آنلاین و بر روی پلتفرم اسکای‌روم برگزار خواهد شد. ورود برای عموم در این کنفرانس آزاد بوده و کاربران می‌توانند پس از انتشار لینک ورود، در آن شرکت کنند. همچنین، در ضمن اطلاعیه این کنفرانس مشخص گردیده است که متخصصین و علاقه‌مندان به ارائه مقاله، تا ۱۰ بهمن‌ماه فرصت دارند مقالات خود را ارسال کنند. پس از بررسی مقالات ارسالی از سوی داوران، تا ۲۰ بهمن‌ماه نتایج نهایی نیز به اطلاع نویسندگان خواهد رسید. علاقه‌مندان برای شرکت در این کنفرانس تا پیش از ۲۴ بهمن‌ماه نیز فرصت ثبت‌نام خواهند داشت.

  بر طبق اطلاعات منتشر شده درباره کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی ، آن دسته از متخصصینی که تمایل به ارائه مقاله دارند، باید با مراجعه به پایگاه اینترنتی Ceitconf.ir از هزینه‌های مربوط به ثبت‌نام و بررسی مقالات مطلع شوند. این کنفرانس، همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، در سطح ملی برگزار می‌شود و نیز برگزارکنندگان آن دانشگاه شهید چمران اهواز و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان هستند.

  کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی

  نحوه ارسال مقالات

  کاربران عادی این امکان را دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی فوق، علاوه بر آشنایی با دستورالعمل‌های اجرایی و شرایط ارسال مقالات علمی، از تاریخچه برگزاری کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی، متخصصین و سخنرانان آن نیز اطلاع پیدا کنند. علاوه بر آن، موضوعات و محورهای مورد بحث در کنفرانس، در پایگاه اینترنتی فوق درج گردیده و لازم است نویسندگان توجه کافی را نسبت به این محورها داشته باشند. گفتنی است که کلیه مقالات پذیرفته شده کنفرانس کشوری فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی، به عنوان محتوای ملی در محورهای تصویب شده در نظر گرفته خواهد شد؛ بنابراین نویسندگان و پژوهشگران محترم، با شرکت در این کنفرانس می‌توانند ضمن کسب امتیاز علمی، گواهی شرکت در کنفرانس را نیز دریافت نمایند.

  در نهایت لازم به اشاره است که در حال حاضر هیچ لینکی مبنی بر شرکت در این کنفرانس منتشر نشده است و دستورالعمل‌ نهایی در رابطه با حضور کاربران در این کنفرانس، طی ۳ الی ۴ روز پیش از برگزاری به اطلاع عموم خواهد رسید.

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۱ میانگین: ۲]

  آیا مدل پیشرفته یادگیری ماشین می‌تواند سوگیری موجود در دیتاست‌ها را از بین ببرند؟

  مقاله قبلی

  شیراز به جایگاه قطب هوش مصنوعی در علوم پزشکی کشور و منطقه دست یافت

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.