کنفرانس آنلاین
رویدادها

برگزاری کنفرانس آنلاین تصویربرداری پزشکی با استفاده از یادگیری عمیق در مونترال کانادا

0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
کنفرانس آنلاین تصویربرداری پزشکی با استفاده از یادگیری عمیق Medical Imaging with Deep Learning از جمله رویدادهای هوش مصنوعی است که در آن جامعه پژوهشگران یادگیری عمیق و تصویربرداری پزشکی، پزشکان و شرکت‌های ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی گرد هم می‌آیند تا به بحث و گفتگوی عمیق و تبادل ایده‌ها بپردازند.

در این کنفرانس سه روزه محققان برجسته‌ی تصویربرداری پزشکی و یادگیری عمیق به ارائه سخنرانی و انتقال تازه‌ترین یافته‌ها در قالب پوستر و پنل‌های مختلف می‌پردازند. همچنین نمایش زنده الگوریتم‌های یادگیری عمیق دانشگاه و صنعت از بخش‌های جذاب این کنفرانس است. کنفرانس تصویربرداری پزشکی با یادگیری عمیق این امکان را برای شرکت کنندگان فراهم می‌کند تا درباره مباحث مربوط به بخش‌بندی معنایی تصاویر پزشکی، ثبت تصویر مبتنی بر یادگیری، تشخیص‌ پزشکی به کمک رایانه، بازسازی و سنتز و انتقال یادگیری، یادگیری با داده‎های محدود، یادگیری عمیق بدون نظارت، یادگیری ارائه و برآورد عدم اطمینان در تشخیص پزشکی بینش کسب کنند.

این کنفرانس آنلاین از ۶ جولای تا ۸ جولای ۲۰۲۰ در شهر مونترال کانادا برگزار خواهد شد. گفتنی است مونترال و دانشگاه‌های آن از مراکز پیشرو در زمینه‌ی هوش مصنوعی هستند. برگزارکنندگان این کنفرانس با تشویق دسترسی آزاد به اطلاعات، خود را متعهد می‌دانند تا محتوای کنفرانس را به طور رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از وبسایت کنفرانس بازدید کنید.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

کمپ استارتاپی دیجی کالا نکست

مقاله قبلی

مدرسه هوش مصنوعی توسط پژوهشگاه دانش‌های بنیادی برگزار می‌شود

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.