توسعه فناوری های پردازش داده دانا
هوش مصنوعی در ایران

شرکت توسعه فناوری های پردازش داده دانا ؛ هوشمندسازی شبکه‌های اجتماعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت توسعه فناوری های پردازش داده دانا از سوی دانش آموختگانی از دانشگاه شریف و فردوسی مشهد (آزمایشگاه فناوری وب) تاسیس شد.‌ این  شرکت در زمینه شبکه‌های اجتماعی فعال بوده و از جمله یکی از محصولات در حوزه متن کاوی شرکت، سامانه خلاصه ساز خودکار متون خبری‌ایجاز (ijaz.um.ac.ir)بوده که به سفارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات‌ ایران انجام شد. پیکره استاندارد خلاصه سازی پاسخ از دیگر محصولات‌ این شرکت به سفارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات‌ ایران بوده است.

  شرکت توسعه فناوری های پردازش داده دانا، در حوزه‌های مختلفی از سرویس‌های تحلیل داده، پردازش زبان طبیعی، نظر کاوی و فرایند کاوی را ارائه می کند. سامانه هوشمند فیلترینگ نظرات پالایه، یکی از محصولات ارائه شده توسط‌ این شرکت به منظور ارائه خدمات مناسب به کاربران می‌باشد.

  پالایه، سامانه هوشمند پالایش نظرات کاربران

  سامانه پالایه از دیگر محصولات شرکت توسعه فناوری های پردازش داده داناشناخته می شود که با بهره‌گیری بیش از ۱۵ ماژول پردازش زبان طبیعی و همچنین تکنیک‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، قادر است تا نظرات کاربران را از جنبه‌های گوناگون پالایش کرده و فضای مجازی سرویس‌های مشتریان خود را سالم‌سازی کند.

  نظرات حاوی کلمات رکیک، الفاظ زشت، توهین یا عبارات نژاد پرستانه برخی از انواع نظراتی است که توسط پالایه قابل پالایش است. کاهش هزینه‌های مربوط به فیلترینگ نظرات، ارائه راهکار هوشمند مبتنی بر یادگیری ماشین به منظور مواجه با الگوهای جدیدی که توسط کاربران در انتشار نظرات تولید می‌شود و تایید نظرات قابل انتشار با دقت ۱۰۰ درصد از جمله اهداف پالایه محسوب می شود. از جمله مزیت‌های پالایه می توان به تعامل بیشتر با مخاطبان و کاهش هزینه‌های انتشار نظرات اشاره کرد.

  شرکت توسعه فناوری‌های پردازش داده دانا برامده از پارک علم و فناوری خراسان بوده و از جمله مشتری‌های آن می توان به سازمان فناوری اطلاعات‌ایران اشاره کرد.


  شرکت توسعه فناوری های پردازش داده دانا در یک نگاه

  توسعه فناوری های پردازش داده دانا


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی توسعه فناوری های نوظهور دیجیتال راه‌اندازی شد

  مقاله قبلی

  واضح کردن تصاویر تار با استفاده از توانایی های هوش مصنوعی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.