40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 شتابدهنده نیروان با اخذ تائیدیه دانش‌بنیان شد

شتابدهنده نیروان با اخذ تائیدیه دانش‌بنیان شد

شتابدهنده نیروان، یک شرکت شتابدهنده تخصصی در حوزه انرژی و هوش مصنوعی است که با همکاری گروه توسعه بندا، هیربدان، بنسا، خوشه و همتک و در سال 1398 تاسیس شده است. طبق اعلام رسمی این شرکت از طریق شبکه‌های اجتماعی‌اش، نیروان به تازگی موفق به اخذ تائیدیه دانش‌بنیان از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های دانش‌بنیان شده است.

شتابدهنده‌ها شرکت‌هایی هستند که در ایده‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کنند. این شرکت‌ها به صاحبان ایده‌ها کمک می‌کنند تا تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا یا خدماتی که قصد نوآوری در آن صنعت دارند، ارائه کنند.

همچنین شتابدهنده‌‌ها در تعیین هویت مشتریان هدف و تامین منابعی مانند سرمایه و نیروی کار به صاحبان ایده کمک می‌کنند. البته این شرکت‌ها برنامه‌هایشان را برای مدت زمانی محدود و معمولا 3 ماهه ارائه می‌دهند و در این مدت سعی می‌کنند با ارائه خدمات آموزشی، مقداری سرمایه و محل کار برای صاحبان ایده‌ها، به آن‌ها برای رسیدن به هدفشان کمک کنند.

شتابدهنده نیروان هم یکی از شرکت‌هایی است که با تامین زیرساخت‌ها و از طریق کاهش زمان و هزینه و ارائه خدمات متناسب، به یاری صاحبان ایده خواهد آمد. این شرکت در آغاز خدماتی مانند پیش‌شتابدهی، منتورینگ، فضای کار اشتراکی، کارگاه آموزشی و غیره را به صاحبان ایده ارائه می‌دهد.

این شرکت اما به تازگی اعلام کرده که تائیدیه دانش‌بنیان از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های دانش‌بنیان را کسب کرده و تبدیل به شرکتی دانش‌بنیان شده است.

از طرفی شرکت‌های دانش‌بنیان شرکت‌هایی هستند که در راستای افزایش علم و ثروت، توسعه اقتصادی بر پایه دانش و تحقق اهداف علمی و اقتصادی در راستای گسترش اختراع و نوآوری و در نهایت تجاری‌سازی نتایج تحقیق و توسعه در حوزه فناوری برتر و با ارزش افزوده فراوان تشکیل می‌شوند.

حالا با اخذ تائیدیه دانش‌بنیان از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توان نیروان را یک شرکت شتابدهنده دانش‌بنیان نامید.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]