هوش مصنوعی در ایران

نیوزویت ؛ فعال در زمینه شبکه‌های اجتماعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  نیوزویت به‌عنوان شرکت زیرمجموعه فناوری اطلاعات اسپاد از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در حوزه راهکارهای سازمانی و شبکه‌های اجتماعی آغاز کرد. محصول نیوزویت مانیتورینگ رسانه‌ها و روزنامه بود و از طریق پرداخت حق اشتراک به کسب درآمد می‌پردازد.

  نقش هوش مصنوعی در این سرویس متوسط و نوع استفاده از آن به شکل غیرمستقیم ارزیابی شده است. ازجمله مشتریان نیوزویت می‌توان به آستان قدس رضوی، شهرداری تهران، بنیاد بتن و پگاه اشاره کرد.

  نیوزویت سرویسی است که با پایش دائمی رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها، اخبار مورد نظر مشتری را استخراج کرده و به واحد روابط عمومی کمک می‌کند تا موضوع رسانه‌ها نسبت به سازمان را تحلیل کند. پایش روزنامه‌ها و رصد اخبار روزنامه‌های کثیرالانتشار و بریده جراید از امکانات دیگر نیوزویت است.

  ازجمله مزیت‌های رقابتی سرویس نیوزویت می‌توان به رصد و پایش دائمی بیش از ۸۰۰ منبع خبری، بولتن‌ساز تمام خودکار، امکان طراحی جلد بولتن، امکان افزودن منابع خبری سفارشی شما، نمایش متن خبر و لینک به منبع اصلی، تعریف کلمات کلیدی ترکیبی خاص سازمان، ایجاد بولتن اختصاصی با خروجی‌های متنوع، دسته‌بندی منابع خبری، نمایش صفحه اول روزنامه‌های سراسر کشور، امکان اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل و پیامک، جست‌و‌جوی پیشرفته در اخبار، افزودن کاربر و تعیین سطح دسترسی و امکان محدود کردن ربات روی منابع معتبر است.

  این سیستم با هدف دسترسی لحظه‌ای و همزمان به خبرهای منتشرشده در روزنامه‌ها و سایت‌های خبری، تجمع و پردازش اخبار دریافتی، تهیه اتوماتیک بولتن‌های خبری در نوبت‌های مختلف و ارسال اخبار پردازش شده به مدیران تنها پس از چند لحظه از انتشار خبر و در نهایت تسهیل و بهینه نمودن فعالیت‌های روابط عمومی در این بخش تحلیل و پیاده‌سازی شده است.

  روابط عمومی سازمان‌ها می‌توانند به کمک نیوزویت به فراخور نیاز، اخبار دسته‌بندی شده را در اختیار مدیران مربوطه قرار دهد. استخراج اخبار مورد علاقه شما بر اساس کلمه کلیدی، امکان حذف و اضافه و دسته‌بندی منابع خبری بر اساس نیاز کاربران حقیقی و حقوقی و امکان تعریف کلمه کلیدی ترکیبی، امکان ساختن بولتن خبری در بازه‌های زمانی مشخص و ساده، ارسال تیتر اخبار مورد نظر به‌صورت ایمیل و پیامک به مخاطبین و استخراج اخبار بر اساس کلیدواژه‌های تعیین‌شده از دیگر امکانات نیوزویت است.


  نیوزویت در یک نگاه

  نیوزویت در یک نگاه


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  بهترین دیتاست ‌های یادگیری ماشینی برای مبتدیان

  مقاله قبلی

  فناوری‌های نوین هوش مصنوعی کشف مواد کاملاً جدید را سرعت بخشیده‌‌اند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.