مدرسه هوش مصنوعی
رویدادها

مدرسه هوش مصنوعی توسط پژوهشگاه دانش‌های بنیادی برگزار می‌شود

4
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
مدرسه هوش مصنوعی

پوستر اصلی رویداد

مدرسه هوش مصنوعی در شهریور ماه ۹۹ و در حوزه مباحث پیشرفته هوش مصنوعی توسط پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (پژوهشگاه علوم کامپیوتر-گروه هوش مصنوعی) برگزار خواهد شد. این رویداد سه روز شنبه اول شهریور ماه شروع شده و چهارم شهریورماه به کار خود پایان می‌دهد. مدرسه هوش مصنوعی پیش از این قرار بود در اسفند ماه سال گذشته برگزار شود که به دلیل شرایط پیش‌آمده در پی شیوع ویروس کرونا لغو شد.

در این دوره محققان ایرانی از دانشگاه‌های مختلف دنیا جدیدترین مباحث هوش مصنوعی به خصوص یادگیری ماشین و یادگیری عمیق را ارائه خواهند داد. از سخنرانان این رویداد سه روزه می‌توان دکتر علی قاضی زاده استاد دانشکده برق دانشگاه شریف و رییس پژوهشکده علوم شناختی IPM، دکتر حمید سلطانیان زاده، استاد تمام دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران و IPM، دکتر سید مهدی خلیق رضوی استاد پژوهشگاه رویان، دکتر وحید پوراحمدی، استاد دانشکده برق پلی تکنیک و جادی میرمیرانی پادکستر، برنامه نویس ارشد و مدیر سیستم را نام برد. مدرس این دوره، فرخ کریمی از پژوهشگران پژوهشگاه دانش‌های بنیادی IPM است.
گفتنی است در پایان رویداد مدرسه هوش مصنوعی، گواهی معتبر رسمی پژوهشگاه دانش های بنیادی (IPM) وزارت علوم تحقیقات و فناوری به شرکت کنندگان این رویداد ارائه خواهد شد. همچنین پیش نیازهای مدرسه تابستانه، دوره‌های لینوکس ، پردازش ابری و برنامه‌نویسی پایتون هستند که از طریق لینک‌های مجزا قابل ثبت نام هستند. این پیش نیازها یادگیری مطالب آموزشی این رویداد را برای شرکت کنندگان آسان‌تر می‌نماید. این رویداد با حمایت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، گروه هوش مصنوعی شناسا و ابرتورین برگزار می‌شود. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص رویدادهای هوش مصنوعی و رویدادهای آتی (مباحث، ارائه دهنده‌ها، نحوه ثبت نام) در این کانال  تلگرامی عضو شوید.
این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

برگزاری کنفرانس آنلاین تصویربرداری پزشکی با استفاده از یادگیری عمیق در مونترال کانادا

مقاله قبلی

ترندهای پردازش زبان طبیعی در سال ۲۰۲۰

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

4 نظرات

  1. تبریک بابت این فعالیت های مؤثر برای توسعه جامعه هوش‌مصنوعی

    1. ممنون از لطفتون

  2. سلام. عذر می خوام بنده یک مدرس در زمینه هوش مصنوعی می خواستم که بطور فشرده بتونم آموزش ببینم. می خواستم ببینم آیا امکانش هست؟

    1. بله، شما می‌تونید با مدرسین هوش مصنوعی در اینباره صحبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.