40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 همایشی با محوریت هوش مصنوعی در کشور برگزار خواهد شد

همایشی با محوریت هوش مصنوعی در کشور برگزار خواهد شد

همایشی تجربه‌محور در حوزه آشنایی با هوش مصنوعی، در روز 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود. به گزارش هوشیو به نقل از ایسنا، هدف از این رویداد، قرار گرفتن در روند توسعه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی و علوم داده و اشتراک‌گذاری تجربیات حاصل از مواجهه با روند پیشرفت هوش مصنوعی در کشور است. این همایش با حضور متخصصان حوزه هوش مصنوعی، دانشمندان علوم داده و شرکت‌های معتبر ایرانی و بین‌المللی برگزار خواهد شد.

برگزاری این همایش فرصتی برای متخصصان و فعالان حوزه هوش مصنوعی در کشور فراهم خواهد کرد تا با تجربیات افراد و شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در همایش آشنا شوند و به چالش‌هایشان در توسعه محصولات هوش مصنوعی و علوم داده پی ببرند.

توان علمی بالای افراد شرکت‌کننده در همایش و مشارکت آن‌ها در روند توسعه هوش مصنوعی در کشور، فرصتی برای علاقه‌مندان به این حوزه خواهد بود تا با بسترهای شغلی این حوزه و امکانات آن در ایران آَشنا شوند؛ ممکن است امکان همکاری‌های علمی نیز در طول چنین رویدادی شکل بگیرد.

این رویداد روز 29 اردیبهشت ماه جاری، در محل همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار خواهد شد و فرصت خوبی برای گردهمایی اهالی علم داده، فعالان حوزه هوش مصنوعی، صاحبان کسب‌وکارها، دانشجویان و کلیه علاقه‌مندان است. با توجه به نیاز کشور برای گسترش هرچه بیشتر هوش مصنوعی و محصولات مبتنی بر آن، برپایی چنین همایش‌هایی در راستای نیاز کشور است و می‌تواند موجب معرفی تجربیات تا کنون به دست آمده، در این حوزه باشد؛ علاقه‌مندان به هوش مصنوعی و علوم داده با شرکت در چنین رویدادهایی می‌توانند با خط سیر و تحولات این حوزه در کشور آشنا شوند و جایگاه خویش را در آن بیابند.

حضور کسب‌وکارها در این رویداد هم موجب دست‌یابی به تجربیات دیگر فعالان این حوزه خواهد شد، هم فرصتی برای آشنایی با طرح‌های نوین و امکان همکاری‌های علمی به وجود خواهد آورد.

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]