ویرا افزار آدان
هوش مصنوعی در ایران

ویرا افزار آدان ؛ متخصص پردازش متن و زبان‌های طبیعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت ویرا افزار آدان از سال ۱۳۹۳ با هدف تولید ابزارهای هوشمند در حوزه متن و زبان‌های طبیعی و در زمینه‌هایی چون پردازش‌مستندات، راهکارهای سازمانی و توسعه ‌ابزار برای ‌توسعه‌دهندگان تاسیس شد. محصولات‌این شرکت دانش‌بنیان شامل مترجم هوشمند فرازین و ویراستار است.

  مترجم هوشمند فرازین ‌ترجمه انواع فایل‌های متنی، کتاب، مقاله، زیرنویس و سایت را در قالب سایت فرازین، پلاگین ورد فرازین بار، بات تلگرام و اپ موبایل انجام می‌دهد. محصول ویراستار نیز در زمینه ویراستاری متون فارسی نظیر خطایابی املایی، خطایابی معنایی، اصلاح رسم‌الخط و استانداردسازی متن در قالب سایت ویراستار و پلاگین ورد به بازار عرضه شده‌است.

  ویراستار

  ویراستار به دو صورت سایت و پلاگین عرضه می‌شود. با نصب پلاگین ویراستار در نرم‌افزارword، کاربر می‌تواند در محیط ‌این نرم‌افزار از کلیه امکانات ویراستار خطاهای نگارشی چون نیم فاصله، حذف فاصله قبل از علائم و… برخوردار شود. خطاهای متنی در حین تایپ و بدون دخالت کاربر ویرایش شده و سایر خطاها نیز از طریق تعامل با کاربر قابل اصلاح است.

  با توجه به نوع معماری محصول، می‌توان‌این ابزار را با سامانه‌های اتوماسیون اداری، ‌ایمیل‌های سازمانی و تحریریه خبر ادغام و از آن در سامانه‌ها استفاده کرد. از جمله خدمات دیگری که ویراستار در اختیار سازمان‌ها  قرار می دهد شخصی‌سازی متناسب با نیازهای سازمان است. ساخت مدل‌های زبانی متناسب با واژگان و سبک نگارش محتوی در سازمان، تشخیص رول‌های سازمانی، درج واژگان و مخفف‌های پرکاربرد، اعمال اصلاحات سراسری در همه متون و ذخیره سازی و مدیریت پروفایل کاربران از جمله‌این موارد است.

  مترجم هوشمند فرازین

  مترجم هوشمند فرازین در چهار قالب سایت، پلاگین ورد، بات تلگرام و اپ موبایل عرضه می‌گردد. کاربر می‌تواند هر فایل متنی اعم از کتاب، مقاله، پایان نامه، خبر، سایت و هر فایل متنی دیگری با فرمت‌های word، pdf، html، txt، ppt، pptx، زیرنویس (با فرمت‌هایsrt، ttml، vtt) و عکس را از انگلیسی به فارسی و بالعکس توسط مترجم هوشمند فرازین‌ترجمه کند.

  همچنین با نصب پلاگین ورد فرازین بار‌این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد که متن‌ترجمه شده توسط پلاگین با متن اصلی مقایسه شود و در صورت نیاز ویرایش نهایی صورت گیرد. از جمله خدمات سازمانی فرازین می توان به ارائه  API‌ترجمه متن، ارائه  API‌ترجمه فایل، ارائه اکانت سازمانی، ارائه سرور اختصاصی‌ترجمه به صورت برون سازمانی و ارائه سرور اختصاصی‌ترجمه در شبکه داخلی سازمان اشاره کرد.


  ویرا افزار آدان در یک نگاه

  ویرا افزار آدان


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  پردازش زبان طبیعی (NLP): از مقدمات تا RNNها و LSTMها

  مقاله قبلی

  یادگیری ماشین خودکار و جست‌وجوی معماری شبکۀ عصبی 

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.