عامر اندیش هوشمند
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

عامر اندیش هوشمند ، متخصص پردازش گفتار

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت عامر اندیش هوشمند فعالیت خود را از سال ۹۶ با طراحی و تولید محصولات مختلف در زمینه‌های پردازش گفتار، تبدیل گفتار به متن فارسی و دستیار هوشمند فارسی آغاز کرده است . زمینه‌های هوش مصنوعی این شرکت دانش‌بنیان شامل پردازش زبان طبیعی و پردازش گفتار بوده و به ارائه خدماتی در حوزه‌های دستیارهای هوشمند، چت بات و توسعه ابزار برای توسعه‌دهندگان می‌پردازد.

  عامراندیش هوشمند همچنین به ارائه راهکارهایی برای مراکز رزرو بلیت و هتل، بانک‌ها، اپراتورهای تلفن همراه، مراکز پشتیبانی، مراکز ارائه اطلاعات، مراکز درمانی، مراکز بیمه‌ای و استارت آپ‌ها می‌پردازد. ازجمله محصولات این شرکت می‌توان به مواردی همچون فارس‌آوا، باتاوا و هوشتل اشاره کرد.

  فارس آوا (تبدیل گفتار به متن)

  نرم‌افزار تبدیل گفتار به متن در زبان فارسی است که امکان ارتباط کلامی انسان با کامپیوتر و یا موبایل را فراهم می‌کند.‌ تمرکز اصلی فارس آوا بر روی زبان فارسی است و ادعا می‌کند دارای بزرگ‌ترین دیتاست موجود در زبان فارسی است.

  باتاوا (دستیار هوشمند سازمانی)

  باتاوا یک چت‌بات است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا برای ارتباط ۲۴ ساعته و کم‌هزینه با مشتریان و یا مراجعه‌کنندگانشان، دیگر نیازی به پاسخگوهای انسانی نداشته باشند و بتوانند با استفاده از داده‌های اطلاعاتی که از قبل آموخته‌اند، پاسخی متناسب به مشتریان ارائه دهند.

  هوشتل (اپراتور هوشمند مرکز تماس)

  جایگزین اپراتورهای مرکز تماس، ربات پاسخگوی هوشمندی است که با کمک هوش مصنوعی، صحبت‌های مشتریان را شنیده، پردازش و پس از یافتن پاسخ مناسب، جواب آن را برای مشتری می‌خواند. فوتمن نیز محصولی است که به‌عنوان نوعی دستیار هوشمند فوتبالی به ارائه سرویس می‌پردازد.


  شرکت عامر اندیش هوشمند در یک نگاه

  عامر اندیش هوشمند


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۲ میانگین: ۵]

  کاربرد هوش مصنوعی در درمان و پزشکی می‌تواند عادلانه‌تر‌ باشد

  مقاله قبلی

  یک تحقیق انحصاری: آشنایی با مزیت هوش مصنوعی که کمتر شناخته شده است

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.