Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 محدودیت‌های اعلام‌شده برای Bing از سوی مایکروسافت

محدودیت‌های اعلام‌شده برای Bing از سوی مایکروسافت

مایکروسافت هوش مصنوعی Bing مجهز به Chat-GPT را در چند مورد محدود کرده است. این مسئله به این دلیل است که متاسفانه رقیب جستجوی گوگل که از ChatGPT پشتیبانی می‌کند، در حال توهین کردن، تهدید نمودن، تمسخر کاربران و موارد دیگر دیده شده است. حال برویم ببینیم موضوع چیست.

حداکثر 50 چت در روز و 5 چت در یک زمان

مایکروسافت از 17 فوریه اعلام کرد که چت کردن با Bing بیشتر از 50 بار در روز و 5 نوبت در هر جلسه نباشد. در مورد علت این کار، مایکروسافت اعلام کرده است که هدف، برقراری مکالمه است که شامل یک سوال از طرف کاربر و یک پاسخ از طرف Bing خواهد بود. در واقع، این شرکت عنوان کرده است که سقف کار، 50 روز در نظر گرفته شده، زیرا چت‌های بیش از حد طولانی می‌تواند مدل اصلی چت را که به Bing قدرت می‌دهد، گیج کند. به عبارت دیگر، جلسات چت بسیار طولانی باعث می‌شود مدل چت اصلی در Bing جدید اشتباه گرفته شود. البته تغییرات جدیدی برای رفع این مشکلات ایجاد شده است.

هرچند داده‌ها نشان داده‌اند که آنچه را که اکثر کاربران به دنبال آن هستند، به طور حتم می‌توانند در 5 نوبت پیدا کنند. به بیانی دیگر، داده‌های این شرکت نشان داده‌اند که اکثریت قریب‌به‌اتفاق کاربران می‌توانند پاسخ‌های مورد نظر خود را در 5 نوبت پیدا کنند و تنها یک درصد از مکالمات چت به بیش از 50 پیام ختم می‌شوند.

Bing

پیشنهادی برای گیج نشدن Bing

این وبلاگ، پیشنهادی برای کمک به Bing دارد، تا در کارش گیج نشود و آن این است که بعد از اینکه یک جلسه چت به 5 نوبت رسید، از کاربر خواسته می‌شود موضوع جدیدی را شروع کند. در پایان هر جلسه چت نیز، زمینه باید پاک شود، تا مدل اشتباه نشود. برای این کار، فقط کافیست کاربر روی نماد جارو در سمت چپ کلیک کند.

دائمی نبودن محدودیت‌های جدید Bing

نکته جالب این است که مایکروسافت در این پست اعلام کرد که این محدودیت‌ها همیشگی نیست. این شرکت گفته است که ما همچنان بازخوردهای کاربران را در این خصوص دریافت خواهیم کرد، تا با بررسی گسترش محدودیت‌ها در جلسات چت، دریابیم کدام گزینه‌ها برای کسب تجربیات جستجو و اکتشاف مفیدتر بوده است.

بنر اخبار هوش مصنوعی

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.