وبینار یادگیری ماشین
رویدادها

وبینار یادگیری ماشین (معرفی، منابع، پیش‌نیازها و غیره)

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

وقتی ماشین‌ها با استفاده از مثال‌هایی که به آن‌ها داده می‌شود یا تجربیات خودشان، مواردی را بیاموزند، از علم یادگیری ماشین استفاده شده است. در حقیقت یادگیری ماشین یعنی بهره‌گیری از الگوریتم برای طراحی یک ماشین به شکلی که نیاز نباشد صراحتا برای آن برنامه‌ریزی شود یا تک‌تک اقدامات به آن دیکته شود و با این شرایط قادر به یادگیری باشد.

شروع فرایند یادگیری ماشین با مشاهدات یا داده‌ها هستند. یعنی استفاده از مثال‌ها، تجارب مستقیم و دستورالعمل‌ها برای رسیدن به یک الگو در داده‌ها که منجر به تصمیم‌گیری بهتر شود. اصلی‌ترین هدف علم یادگیری ماشین این است که به کامپیوتر اجازه دهیم بدون دخالت و کمک انسان به طور خودکار یادگیری داشته باشد و بتواند اقداماتش را مطابق با علمی که یاد گرفته تنظیم کند.

اگر تا اینجا این توضیحات توانست توجه شما را به علم یادگیری ماشین جلب کند، یا پیش‌از این با این علم آشنا بودید و به یادگیری آن علاقه داشتید، خبر خوب برای شما این است که ایسمینار اقدام به برگزاری وبینار یادگیری ماشین کرده است. در این وبینار یادگیری ماشین قرار است به مبانی علم یادگیری ماشین ازجمله معرفی یادگیری نظارت‌شده، معرفی یادگیری بدون نظارت، معرفی یادگیری تقویتی، معرفی الگوریتم‌های یادگیری نظارت‌شده، معرفی الگوریتم‌های یادگیری نظارت‌نشده، معرفی منابع و همچنین معرفی پیش‌نیازها پرداخته شود.

سرفصل‌های درنظر گرفته شده برای وبینار یادگیری ماشین، پیش‎نیازها، معرفی یادگیری ماشین و داده‌کاوی، یادگیری نظارت‌شده، الگوریتم‌های یادگیری نظارت شده، یادگیری بدون ناظر، معرفی الگوریتم یادگیری بدون ناظر و معرفی یادگیری تقویتی هستند که قرار است توسط صدرا صدیقین، مدرس علوم مربوط به کامپیوتر سایت ایسمینار، تدریس شود.

دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو برگزار می‌کند: آموزش رایگان مبانی یادگیری ماشین

شروع این وبینار یادگیری ماشین ۵ خرداد در ساعت ۱۷ خواهد بود و مدت زمان آن ۲ ساعت درنظر گرفته شده است. علاقه‎‌مندان از طریق لینک زیر می‌توانند به صفحه این وبینار در سایت ایسمینار دسترسی داشته باشند.

ثبت نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

ایلان ماسک و بزرگان تکنولوژی توصیه کرده ‌اند این ۱۰ کتاب را بخوانیم

مقاله قبلی

پنج راهکار ساده برای درآمدزایی با هوش مصنوعی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.