40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 فراخوان همکاری پژوهشگاه ارتباطات در پروژه توسعه هوش مصنوعی

فراخوان همکاری پژوهشگاه ارتباطات در پروژه توسعه هوش مصنوعی

پروژه‌‌های توسعه مبتنی بر فناوری‌‌های هوش مصنوعی، همتی بالا و همکاری همه‌جانبه‌ای را از سوی همه متخصصان و فعالان اکوسیستم هوش مصنوعی‌‌ می‌طلبند. از این رو، پژوهشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی همواره فرصت‌‌های توسعه محصول را مغتنم شمرده و فراخوان‌‌های همکاری را برای جذب نیروهای متخصص و آماده‌سازی زمینه‌‌های همکاری ارائه‌‌ می‌کنند.

اخیرا فراخوان همکاری پژوهشگاه ارتباطات نیز در همین راستا منتشر شده است، تا علاقه‌مندان به حوزه‌‌های هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات و ارتباطات که در این علوم نیز متخصص هستند، از این فرصت مطلع گردند. پروژه «توسعه خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی» یکی از همین فرصت‌هاست که فراخوان آن از سوی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شده است.

دعوت به همکاری مرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعی

به گزارش هوشیو به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این فراخوان از افراد متخصص در حوزه هوش مصنوعی، کلان داده، تحلیل سیستم‌ها و تولید محصول هوشمند، برای پروژه «توسعه خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی در شرکت ارتباطات زیرساخت و پایلوت داده‌کاوی سبد محصول» دعوت به همکاری کرده است.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندانی که تمایل به همکاری در فراخوان همکاری پژوهشگاه ارتباطات دارند، می‌توانند درخواست‌‌های خود را همراه با رزومه برای مجرى پروژه خانم دکتر گودرزی ارسال کنند. همچنین متقاضیان این فراخوان برای اطلاع بیشتر از شرایط قرارداد و نحوه همکاری می‌توانند با تلفن دفتر مرکز پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات وابسته به وزارت ارتباطات، داخلی ۷۹۰۳ و ۷۳۲۰ تماس بگیرند.

آدرس ایمیل برای ارسال درخواست و رزومه: goodarzi@itrc.ac.ir

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات که با عنوان مرکز تحقیقات مخابرات ایران نیز شناخته می‌شود، وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و یکی از قدیمی‌ترین نهادهای پژوهشی دولتی در حوزه فاوا به شمار می‌رود. این نهاد پژوهشی، به نوعی مغز متفکر و مشاور اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اتخاذ تصمیمات راهبردی و نوآورانه به شمار می‌رود. نهادینه‌سازی رشد و توسعه زیرساخت‌ها و ارتقای وضعیت دانش، فناوری و نوآوری کشور، همراه با برنامه‌ریزی خردمندانه و بسترسازی توسعه، از ماموریت‌های اصلی این پژوهشگاه است.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]