Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 Packback Labs پلتفرم آموزشی مبتنی بر ChatGPT خود را معرفی کرد

Packback Labs پلتفرم آموزشی مبتنی بر ChatGPT خود را معرفی کرد

پس از آنکه چت‌بات ChatGPT مورد استقبال میلیون‌ها مخاطب قرار گرفت، بسیاری از مراکز آموزشی از استفاده نادرست و غیراصولی دانش‌آموزان از  هوش مصنوعی انتقاد کردند و آن را مانعی بر سر راه یادگیری محصلان دانستند؛ اما دراین‌بین، مراکز آموزشی دیگری نیز وجود دارند که برخلاف دیدگاه فوق، هوش مصنوعی و ChatGPT را به‌عنوان ابزاری کارآمد جهت تکمیل فرایندهای آموزشی می‌شناسند و سعی دارند تا با استفاده از پتانسیل‌های چت‌بات‌های هوشمند، سیستم یادگیری مؤثرتری را برای کاربران به ارمغان بیاورند. یکی از این مجموعه‌ها، Packback Labs است که قصد دارد به راه‌اندازی دوره‌های رایگانی تحت عنوان”Teach with GPT”، دوره‌های آموزشی هوشمند خود را وارد مرحله تازه‌ای کند.

این نخستین‌بار نیست که Packback Labs از هوش مصنوعی به‌منظور ابزاری برای بهبود کیفیت آموزش استفاده می‌کند. این مرکز، اولین‌بار در سال 2016 از هوش مصنوعی برای تعامل بهتر دانش‌آموزان و مربیان استفاده کرد تا با پرسش ‌و پاسخ در پلتفرم Packback Questions، روند آموزشی خود را طی کنند. محصول “Teach With GPT” این مجموعه در حال حاضر برای استفاده اساتید در دسترس قرار دارد و مربیان می‌توانند با استفاده از محیط‌های k-12، از ابزارهای آموزشی هوشمند مانند ChatGPT برای انتقال بهتر دانش استفاده کنند.

پلتفرم آموزشی مبتنی بر ChatGPT

Packback Labs قصد دارد علاوه‌بر کمک به مربیان جهت افزایش کیفیت آموزش، به دانش‌آموزان نیز این قابلیت را بدهد که به‌صورت لحظه‌ای بازخوردهای خود را ارائه کنند و با راهنمایی آنها برای نگارش مطالب منحصربه‌فرد، اعتمادبه‌نفس و اشتیاق آنها را افزایش دهد. بهبود مهارت‌های تفکر انتقادی، نوشتن و تحقیق دانش‌آموزان، بخشی از اهداف این مجموعه است که به کمک منابع موجود در پلتفرم Teach With GPT، می‌تواند رنگ واقعیت به خود بگیرد.

جسیکا تنوتا، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر تولید پک‌بک، گفت: ما سال‌هاست که در تلاشیم تا با استفاده از فناوری هوش مصنوعی، دانش‌آموزان و مربیان را به یکدیگر نزدیک کنیم و گامی مؤثر در جهت بهبود مهارت‌های دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف برداریم. ما قصد داریم که از فرصت‌های ارزشمندی که GPT در اختیار ما قرار می‌دهد به بهترین شکل استفاده کنیم و به مربیان بگوییم که این فناوری، نه‌تنها تهدیدی در برای فرایندهای آموزشی نیست، بلکه می‌توان با بهره‌گیری از پتانسیل‌های آن، دانش‌آموزان را برای مواجه با پیشرفت‌های واقعی دنیا  پس از ظهور هوش مصنوعی آماده کرد.

شرکت فناوری Packback که در شیکاگو مستقر است، تا به امروز با بیش از 8000 مدرس و 1.5 میلیون دانش‌آموز، یکی از موفق‌ترین مؤسسات آموزشی بوده است که سعی داشته با کمک فناوری هوش مصنوعی، فرایندهای آموزشی و ارتباط میان محصلان و مربیان را بهبود ببخشد. دوره‌های برگزار شده مبتنی بر GPT این مجموعه به‌صورت رایگان در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دامنه زیر از محتوای آموزشی ارائه‌شده استفاده کنند.

https://www.packback.co/labs

نظر شما دراین‌رابطه چیست؟ آیا هوش مصنوعی مانعی بر سر راه آموزش‌های کاربردی است یا می‌توان با بهره‌گیری از پتانسیل‌های آن، فرصت یادگیری بهتری را در اختیار دانش‌آموزان قرار داد؟

بنر اخبار هوش مصنوعی

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.