مسابقه بازشناسی چهره
رویدادها

اولین مسابقه بازشناسی چهره در ایران با حمایت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت و سازمان های علمی پژوهشی برگزار می‌شود

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

هوش مصنوعی همزمان با تحولات حیرت‌انگیز دنیای فناوری، هر روز در حال پیشرفت است و همراه شدن با این تحولات، رمز موفقیت پیشروان این صنعت است. مرکز نوآوری نکسترا با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و با حمایت مادی و معنوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز آمار ایران، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، شرکت علوم سبز، شرکت طرح و پردازش غدیر، شرکت سپید سیستم، شرکت راه نوآوری و مرکز نوآوری هاب اصفهان، اولین مسابقه بازشناسی چهره در ایران را برگزار می‌‌کنند.

شایان ذکر است، در این رقابت که به نوعی، اولین رویداد مشابه FRVT در ایران شناخته می‌‌شود، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت به عنوان اولین مرکز دانش بنیان در حوزه هوش مصنوعی ایران همراه با تیم قدرتمند تحقیق و توسعه، در کنار دیگر حامیان مادی و معنوی این رویداد، پذیرای دستاوردهای کارشناسان هوش مصنوعی و متخصصانی است که در حوزه شناسایی و تشخیص چهره به فعالیت مشغول‌اند.

«مسابقه فیس کاپ» برای علاقه‌‌مندان به دنیای هوش مصنوعی و حوزه یادگیری ماشین طراحی شده تا استعدادهای برتر در این حوزه را شناسایی و به دنیای متخصصان، دانشگاهیان و شرکت‌‌های پیشرو در حوزه فناوری هوش مصنوعی معرفی کند.

رویداد فیس کاپ که به صورت آنلاین برگزار می‌‌شود، با هدف کشف و شکوفایی استعدادها و نیز ایجاد یک فضای آکادمیک برای رقابت میان متخصصان و کارشناسان و پژوهشگران این حوزه برنامه‌ریزی شده است.هر یک از متقاضیان شرکت در این مسابقه می‌‌توانند الگوریتم‌‌های مورد نظر خود را برای ارزیابی و رتبه‌بندی به این مسابقه ارسال کنند.

جوایز برندگان مسابقه

برگزیدگان این رقابت علاوه بر جوایز نفیس نقدی، از فرصت‌‌های ویژه برای جذب و استخدام در سازمان‌ها و شرکت‌‌های هوش مصنوعی برخوردار خواهند شد. مشارکت در پروژه‌‌های ملی، معرفی فرصت‌‌های شغلی و ارائه گواهی نامه رتبه، از جمله جوایزی است که به برندگان این رقابت تعلق خواهد گرفت.

  • ۳۰ میلیون تومان جایزه ویژه
  • ۲۰ میلیون تومان جایزه تیم اول
  • ۱۵ میلیون تومان جایزه تیم دوم
  • ۱۰ میلیون تومان جایزه تیم سوم
مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی

زمانبندی و مکان برگزاری

آغاز برگزاری این مسابقه در تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ و به صورت آنلاین است. علاقه‌‌مندان می‌‌توانند از طریق لینک زیر برای شرکت در مسابقه ثبت نام کنند:

ثبت نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

افزایش سازگاری هوش مصنوعی با عادات جدید زندگی بشر

مقاله قبلی

علی‌بابا در بازار زیرساخت‌های ابری از آی‌بی‌ام سبقت گرفت

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.