ای او ورد
کاربردهای هوش مصنوعیهوش مصنوعی در ایران

ای او ورد (IoWord)؛ سرویس تبدیل عکس به متن

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  ای او ورد (IoWord) یک نرم‌افزار تحت وب فعال در زمینه هوش مصنوعی و در بخش پردازش مستندات است که سرویس تبدیل عکس به متن و PDF به Word را ارائه می‌دهد.

  این نرم افزار پردازشگر عکس یا OCR فارسی، به صورت آنلاین و تحت وب عکس را به متن فارسی تبدیل کرده و نیازی به نصب  ندارد. ای او ورد (IoWord) همچنین توانایی تبدیل آنلاین عکس به متن انگلیسی را نیز دارد.

  این سرویس برای استخراج متن از عکس به عکس‌هایی با فرمت‌های JPG، PNG یا BMP نیاز دارد. نقش هوش مصنوعی در این سرویس زیاد و نوع آن به صورت مستقیم ارزیابی شده‌ است. نحوه درآمدزایی ای او ورد به شکل فروش پکیج‌های پیشنهادی برای استفاده از خدمات ارائه شده ‌است.

  از دیگر ویژگی‌های ای او ورد تبدیل پی دی اف به ورد است. این سرویس خود را دقیق‌ترین ابزار برای تبدیل PDF به Word معرفی می‌کند. برای استفاده از این سرویس، میزان اعتبار اولیه برای کاربر پس از عضویت، ۳ بوده و برای دریافت متن کامل تایپ شده فایل Word، بایستی از پکیج‌های پیشنهادی برای ارتقاء به حساب کاربری ویژه ‌استفاده کرد.

  در خصوص سرویس‌های تبدیل عکس به متن یادآوری این نکته ضروری است که عکس‌های استفاده شده بایستی با پس زمینه سفید، بدون سایه، با کیفیت مناسب و بدون زاویه باشند.

  برای دریافت بهرین نتیجه از تبدیل عکس به متن پیشنهاد می‌شود عکس‌های انتخابی دارای کیفیت مناسب بوده و حتما دارای پس زمینه سفید رنگ باشد. عکس می‌بایست مستقیم و بدون زاویه بوده و سایه روی آن‌ها نباشد.


  ای او ورد (IoWord) در یک نگاه

  ای او ورد


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  انقلابی در هوش مصنوعی با یادگیری فدراسیونی

  مقاله قبلی

  هوش مصنوعی عمومی و رقابت؛ برنده کیست؟

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.