شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار در ایران
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

لیست ۹ شرکت‌ فعال در حوزه پردازش گفتار در ایران

1
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

در این مقاله به معرفی شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار در ایران پرداخته‌ شده است. در حال حاضر ۹ شرکت در این حوزه مشغول به فعالیت هستند که لیست این شرکت‌ها به ترتیب حروف الفبا در متن زیر آورده شده است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله بر اساس  شاخص‌هایی از سوی مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت و بر پایه اطلاعات ارائه شده از هر شرکت در تارنمای رسمی آن‌ها و سایت‌های معتبر و قابل استناد گردآوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است:

  1. آوای طنینو
  2. آی اُو تایپ
  3. بیانک
  4. پکتوس
  5. تایپو
  6. دروازه‌های نوین پارس
  7. دستیار صوتی دابی
  8. روان نویس
  9. هوش مصنوعی رسا

ai

لازم به ذکر است که ما در مقاله‌ای جدا به بررسی هر کدام از این شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار در ایران خواهیم پرداخت تا  علاقه‌مندان بتوانند اطلاعات کاملی در مورد هر کدام از این شرکت‌ها کسب نموده و نیازهای آن‌ها در این زمینه به خوبی مرتفع گردد. اطلاعات گردآوری شده در این مقالات شامل عنوان شرکت، سال تاسیس، لوگو، تارنمای شرکت، دسته بندی نوع فناوری، حوزه فعالیت، محصول، مدل کسب درآمد، نقش هوش مصنوعی در محصول، نوع استفاده از هوش مصنوعی، استفاده از یادگیری عمیق، نوع بازار هدف، ابزارهای مورد استفاده، وضعیت دانش بنیان، اطلاعاتی از شرکت مادر، اطلاعاتی از شرکت‌های تابعه، وابستگی یا عدم وابستگی به دانشگاه، دارا بودن و یا نبودن پشتیبان برای شرکت، افراد کلیدی، برخی از مشتریان اصلی، تعداد کارکنان، شعار شرکت و محل شرکت است.

علاوه بر لیست بالا که به معرفی شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار پرداختیم، لیست شرکت‌های فعال در چند حوزه هوش مصنوعی، بینایی ماشین، پردازش زبان طبیعی و داده کاوی را با کلیک بر روی تصاویر زیر می‌توانید ببینید:

فرصت های شغلی برای متخصصان پایتون در سال 2021

شرکت های هوش مصنوعی

شرکت های هوش مصنوعی

شرکت های هوش مصنوعی

شرکت های هوش مصنوعی

در صورتی که شما عزیزان شرکت‌هایی در ایران می‌شناسید که در حوزه پردازش گفتار مشغول فعالیت هستند و نام آن‌ها در لیست بالا ذکر نشده است، می‌توانید نام این شرکت‌ها را از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا به لیست بالا اضافه کنیم.

هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به روزترین اخبار و مقالات در این حوزه است.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۱ میانگین: ۴]

لیست ۱۷ شرکت‌ فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی در ایران

مقاله قبلی

سند ملی هوش مصنوعی رونمایی شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در کسب‌و‌کار

1 اظهار نظر

  1. کاری ارزشمند برای جامعه هوش مصنوعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.