شرکت داده پرداز نوین
هوش مصنوعی در ایران

شرکت داده پرداز نوین : ارائه‌دهنده نسخه قدرتمند تایپ صوتی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت داده پرداز نوین در سال ۱۳۸۷ با هدف پردازش زبان طبیعی انسان (به شکل نوشتاری و گفتاری) برای ارائه محصولاتی در حوزه مترجم متن و فرهنگ لغت شکل گرفت. محصولات این شرکت در حوزه‌های تایپ گفتاری شامل نرم‌افزار نویسیار در سه نسخه کاربردی، ممتاز و حرفه‌ای، مترجم متن با محصول واژه پرداز، فرهنگ لغت با محصولات فرهنگ لغت انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ‌ایتالیایی، اسپانیایی، عربی، ‌ترکی و چینی است.

  از جمله مشتریان این سرویس می‌توان به شرکت ملی نفت، جهاد کشاورزی، شهرداری تبریز، سازمان دایره‌المعارف اسلامی سازمان بهزیستی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان ثبت اسناد و املاک، دانشگاه جامع علمی- کاربردی، انستیتو رازی و شرکت ارتباطات زیرساخت اشاره کرد. محصولات شرکت داده پرداز نوین شامل نرم‌افزار تایپ گفتاری نویسیار، فرهنگ لغت ایتالیایی واژه پرداز، مترجم متن واژه پرداز، فرهنگ لغت اسپانیایی واژه پرداز، فرهنگ لغت انگلیسی واژه پرداز، فرهنگ لغت عربی واژه پرداز، فرهنگ لغت فرانسوی واژه پرداز، فرهنگ لغت‌ترکی واژه پرداز، فرهنگ لغت آلمانی واژه پرداز و فرهنگ لغت چینی واژه پرداز می‌شود.

  نویسیار

  یکی از محصولات شرکت داده پرداز نوین نویسیار است. در نویسیار همزمان با خواندن متن، نرم‌افزار، متن خوانده شده را با دقت بالا (حدودا ۹۵%) و سرعت بسیار بالا (۱۰۵ لغت در دقیقه) برای کاربر تایپ می‌نماید. به کمک این نرم‌افزار دیگر نیازی به تایپ از طریق کیبرد نیست و علاوه بر‌این سرعت تایپ چند برابر می‌شود.‌ این شیوه تایپ باعث حذف غلط‌های املایی از متون تایپ شده نیز می‌شود.

  این نرم‌افزار توانایی تایپ در تمامی برنامه‌های نصب شده روی ویندوز همانندInternet Explorer , Firefox , Word , Telegram , Wordpad , Notepad , Access , Excel و … را دارد. از جمله امکانات این سرویس می‌توان به بانک لغات پرکاربرد زبان فارسی شامل ۶۰۰۰۰ لغت پرکاربرد زبان فارسی در نسخه حرفه‌ای، ۴۵۰۰۰ لغت در نسخه ممتاز و ۳۰۰۰۰ لغت در نسخه کاربردی اشاره کرد.

  نرم‌افزار تایپ صوتی نویسیار قابلیت تایپ اعداد به شکل عددی و حروف را تا ۱۲ رقم دارد. همچنین تلفظ اعداد اعشاری و اعداد دارای فرمت (مانند تاریخ) در‌این نرم‌افزار امکان‌پذیر است.

  کاربر می‌تواند در منزل، محل کار و هر جای دیگر صدای خود را (از طریق کامپیوتر و یا گوشی موبایل) به صورت فایل صوتی ذخیره نماید و هرگاه برایش مقدور بود فایل را به نرم‌افزار بدهد تا آن را به متن تبدیل کند. (پشتیبانی از فایل‌های AIFF – WMA – MP3 – Wav – M4A ) از دیگر ویژگی‌های این سرویس است.


  شرکت داده پرداز نوین در یک نگاه

  شرکت داده پرداز نوین


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  آیا انسان‌ها قادر به کنترل هوش مصنوعی فوق هوشمند خواهند بود؟

  مقاله قبلی

  تکنولوژی پردازش تصویر جدید سونی دنیا را شوکه می‌کند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.