شرکت سحاب پرداز
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

شرکت سحاب پرداز ؛ متخصص نگهداری و تحلیل داده

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت دانش‌بنیان‌ سحاب در سال ۱۳۹۳ در زمینه جمع آوری، نگهداری و تحلیل داده ها برای ارائه محصولات و خدمات به کسب‌وکارها شروع به فعالیت کرد. محصولات و خدمات شرکت سحاب پرداز شامل سامانه مدیریت‌ ترافیک شبکه، اعتبار سنجی مشتریان و سامانه بازشناسی چهره است.

  سامانه مدیریت‌ ترافیک شبکه یک موتور پردازش‌ ترافیک با قابلیت‌های متنوع است. ‌این سامانه توانایی پردازش‌ترافیک به‌طور برخط و تحلیل عمیق بسته‌ها را دارد. ‌این محصول سحاب پرداز بسته‌ها و نشست‌های‌ترافیک شبکه را با میلیون‌ها قاعده مختلف تطبیق می دهد و بر اساس قواعد تنظیم شده، محدودیت‌های ‌ترافیکی خواسته‌شده توسط مدیر شبکه را بر روی‌ ترافیک عبوری از خود اجرا می‌کند. سامانه مدیریت‌ ترافیک شبکه از روش‌های تشخیص الگو و یادگیری عمیق استفاده می‌کند تا هزینه‌ی تشخیص پروتکل‌های شبکه را کاهش دهد.

  یکی دیگر از خدمات سحاب پرداز اعتبارسنجی مشتریان بانک است. شرکت سحاب پرداز با استفاده از روش‌های علوم داده، راه حلی برای چالش بانک‌ها در خصوص پیش بینی خوش حسابی مشتریان جهت اعطای تسهیلات ارائه کرده و ریسک‌ این خدمت را برای بانک‌ها پایین آورده‌است.

  این راه حل همزمان با تغییر داده‌های کسب‌وکار، به‌طور برخط اجرا می‌شود و قابلیت به‌روز کردن مدل با داده‌های جدید افزایش دقت پیش‌بینی‌ها را به دنبال خواهد داشت. همچنین‌این سیستم می‌تواند بازپرداخت تسهیلات را رصد کند تا در صورت‌ایجاد تغییر در رفتار مشتری واکنش مناسب توسط بانک صورت بگیرد.

  سامانه تشخیص شباهت چهره نیز، محصول دیگری از شرکت سحاب پرداز است که تمامی مراحل از پردازش ویدئو تا بازشناسی چهره را شامل می‌شود. راهکار بازشناسی چهره انبوه ‌این شرکت قابل اجرا برروی داده‌های چند رسانه‌ای و ویدئویی است و می‌تواند چهره‌های متعدد موجود در یک فریم را تشخیص دهد.


  شرکت سحاب پرداز در یک نگاه

  شرکت سحاب پرداز


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  شرکت نوژان ؛ پیش به سوی توسعه دانش بومی

  مقاله قبلی

  بازاریابی هوش مصنوعی نمی‌تواند رفتارهای خرید را پیش‌بینی و کنترل کند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.