شرکت سیستم نگر ساینا
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

شرکت سیستم نگر ساینا ؛ فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت سیستم نگر ساینا در سال ۱۳۹۴  از سوی جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت در زمینه‌های مرتبط با کامپیوتر، فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی فعالیت خود را آغاز کرد. شبکه‌های اجتماعی، راهکارهای سازمانی، امنیت و توسعه ابزار برای توسعه دهندگان از جمله خدمات‌این شرکت محسوب می‌شود.

  سرویس‌های حوزه هوش مصنوعی ‌این شرکت دانش‌بنیان در سه حوزه Deep Face شامل تشخیص چهره‌ها، تخمین جنسیت و سن، یافتن میزان شباهت و شناسایى چهره و آنالیز احساس چهره‌ها؛ Deep Vision شامل برچسب‌زنى محتوایى و مکانى تصویر، برچسب‌زنى اخلاقى، برچسب‌زنى رنگ و تشخیص اشیاء و Deep Text شامل رده‌بندى و زیررده بندى متن، تحلیل اخلاقى و احساسى متن، برچسب زنى خودکار متن، تشخیص موجودیت‌هاى اسمى متن و خلاصه‌سازى متن می‌شود.

  از جمله مشتریان سیستم نگر ساینا می‌توان به ورزش سه، آژانس تبلیغاتی بادکوبه، نوژین، RAYMAND، موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر، کلید طلایی، RubyTek، تیم سیب و خبرگزاری شبستان اشاه کرد. مدل کسب درآمدی سیستم نگر ساینا پرداخت ‌به‌ازای استفاده و فروش حق اشتراک است.

  از دیگر فعالیت‌های شرکت می‌توان به تهیه گزارش‌های دوره‌ای API، SDK، برنامه‌های ‌ترکیبی iOS و Android و صفحات وب استاتیک اشاره کرد.

  آکاس: سامانه هوشمند پایش فضای رسانه‌ای کشور

  پروژه آکاس یک رصدگر آنلاین و هوشمند جست‌و‌جو (Search)، شاخص‌سازی (Index)، دسته‌بندی (Bundling)، رده‌بندی (Taxonomy) و تگ‌گذاری محتوای رسانه‌های فارسی زبان است که با هدف استفاده از توان ماشین برای بهره‌برداری از داده‌های انباشت شده و ارائه تحلیل‌های زمان‌مند از روند تحولات «توجه رسانه‌ها» به موضوعات مختلف طراحی و اجرایی شده‌است.


  شرکت سیستم نگر ساینا در یک نگاه

  شرکت سیستم نگر ساینا


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  چه زمانی سرمایه گذاری در هوش مصنوعی عاقلانه نیست؟

  مقاله قبلی

  تفکر طراحی در هوش مصنوعی، یک ضرورت و الزام

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.