Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
دوره
کارگاه
وبینار
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
وبینارها، کارگاره‌ها و دوره‌ها
 شرکت ژرفیران ؛ فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی

شرکت ژرفیران ؛ فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی

شرکت ژرفیران فعالیت خود را از سال 1397 در زمینه‌های پردازش زبان طبیعی و بینایی‌ماشین آغاز کرد. حوزه‌های فعالیت ‌این شرکت برآمده از دانشگاه تهران شامل آموزش، راهکارهای سازمانی و موتور جست‌وجو می شود. مدل کسب درآمدی ژرفیران فروش خدمات نرم‌افزاری و پرداخت به ازای استفاده بوده و نقش هوش مصنوعی در محصول ‌این شرکت زیاد و نوع استفاده از آن به صورت مستقیم ارزیابی شده‌است.

شرکت ژرفیران با هدف ارتقاء دانش فنی و بومی سازی سامانه‌های پردازشی هوشمند در حوزه‌های مختلف پردازش متن، پردازش تصویر و به ویژه علم داده (Data Science) فعالیت می‌کند. هسته اصلی ‌این شرکت از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور به ویژه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی است.

ژرف بات

ژرف‌بات راهکارهایی برای انواع کسب‌وکارها را ارائه می دهد. برای‌این سرویس صاحب کسب وکار درخواست خود را ارایه می‌کند تا خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی ژرف‌بات از طریق API راهکارهای نوینی برای شما ارائه کند.

از جمله اقدامات ژرف بات می توان به پردازش و تحلیل متون، تشخیص ارقام دست نویس و تشخیص احساس از روی متن اشاره کرد. یکی از قابلیت‌های جدید ژرف بات، امکان تشخیص ارقام دست نویس به ویژه، ارقام فارسی است که در حوزه‌های مختلف صنعت از جمله بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری کاربرد دارد.‌ این سرویس موجب سرعت پیدا کردن فرآیند پردازش و تحلیل داده‌ها می شود. همچنین برای کسب‌وکارهایی که با کامنت ها و متون ارسالی از طرف کاربران سروکار دارند و یا ارتباط با مشتریانتان از طریق متن است، تشخیص احساسات از روی متون می تواند کسب‌وکار را در ارایه پاسخ مناسب و یا اخذ تصمیم مناسب هدایت کند.

ژرفیران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مستقر بوده و سامانه دسته بندی متون فارسی (ژرف بات) یکی از‌این محصولات‌این شرکت محسوب می‌شود.


شرکت ژرفیران در یک نگاه

شرکت ژرفیران

ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
بنر شرکت چند حوزه ای هوش مصنوعی

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.