شرکت ژرفیران
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

شرکت ژرفیران ؛ فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت ژرفیران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ در زمینه‌های پردازش زبان طبیعی و بینایی‌ماشین آغاز کرد. حوزه‌های فعالیت ‌این شرکت برآمده از دانشگاه تهران شامل آموزش، راهکارهای سازمانی و موتور جست‌وجو می شود. مدل کسب درآمدی ژرفیران فروش خدمات نرم‌افزاری و پرداخت به ازای استفاده بوده و نقش هوش مصنوعی در محصول ‌این شرکت زیاد و نوع استفاده از آن به صورت مستقیم ارزیابی شده‌است.

  شرکت ژرفیران با هدف ارتقاء دانش فنی و بومی سازی سامانه‌های پردازشی هوشمند در حوزه‌های مختلف پردازش متن، پردازش تصویر و به ویژه علم داده (Data Science) فعالیت می‌کند. هسته اصلی ‌این شرکت از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور به ویژه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی است.

  ژرف بات

  ژرف‌بات راهکارهایی برای انواع کسب‌وکارها را ارائه می دهد. برای‌این سرویس صاحب کسب وکار درخواست خود را ارایه می‌کند تا خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی ژرف‌بات از طریق API راهکارهای نوینی برای شما ارائه کند.

  از جمله اقدامات ژرف بات می توان به پردازش و تحلیل متون، تشخیص ارقام دست نویس و تشخیص احساس از روی متن اشاره کرد. یکی از قابلیت‌های جدید ژرف بات، امکان تشخیص ارقام دست نویس به ویژه، ارقام فارسی است که در حوزه‌های مختلف صنعت از جمله بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری کاربرد دارد.‌ این سرویس موجب سرعت پیدا کردن فرآیند پردازش و تحلیل داده‌ها می شود. همچنین برای کسب‌وکارهایی که با کامنت ها و متون ارسالی از طرف کاربران سروکار دارند و یا ارتباط با مشتریانتان از طریق متن است، تشخیص احساسات از روی متون می تواند کسب‌وکار را در ارایه پاسخ مناسب و یا اخذ تصمیم مناسب هدایت کند.

  ژرفیران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مستقر بوده و سامانه دسته بندی متون فارسی (ژرف بات) یکی از‌این محصولات‌این شرکت محسوب می‌شود.


  شرکت ژرفیران در یک نگاه

  شرکت ژرفیران


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  هوش مصنوعی اینتل و فناوری سه‌بعدی به آموزش ورزشکاران کمک می‌کند

  مقاله قبلی

  تاثیرگذارترین فرد سال ۹۹ در حوزه فین‌تک ایران کیست؟

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.