فراگستر
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

فراگستر ، نگارش نرم‌افزار مالی و اتوماسیون اداری

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر (سهامی خاص)، از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را با هدف ایجاد بستری مناسب درزمینهٔ ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات آغاز و پس از ۴ سال فعالیت در این عرصه و هم‌زمان با تولید اولین نگارش نرم‌افزارهای مالی و اتوماسیون اداری خود، در سال ۱۳۸۰ در تهران تأسیس گردید.

  بهجو یک موتور جستجوی معنایی هوشمند شرکت فراگستر است که به کمک آن می‌توان حجم بسیار زیادی از مکاتبات و مستندات را مورد جستجو و تحلیل قرار داد

  بنا بر اظهار سازندگان،‌این موتور جستجوی معنایی، به کمک اصلاح غلط‌های املایی (Spell Correction)، جستجو با کلمات مترادف (Synonym) و تکمیل خودکار پرس‌وجوی کاربر (Auto Complete) تجربه‌ای مشابه با سرویس‌های جست‌وجوی گوگل به کاربر ارائه می‌دهد.

  بهجو برای زبان فارسی بهینه‌سازی شده است و می‌تواند کلماتی را که به فرم‌های مختلف نوشته می‌شوند؛ اما معنای یکسانی دارند را شناسایی کند بهجو به‌صورت ذاتی قابلیت مقیاس‌پذیری به‌صورت افقی را داراست.

  با افزودن گره‎‌های جدید به دسته گره‌های فعال، می‌توان موتور جستجو را برای استفاده در مقیاس‌های بالاتر تجهیز کرد. ارتباط با موتور جستجوی معنایی در مقیاس یک گره تفاوتی با مقیاس صد گره ندارد و تمامی این پردازش‌ها در پشت‌صحنه انجام می‌گیرد.

  سیستم اتوماسیون اداری فراگستر یک نرم‌افزار تحت وب است که برای سازمان‌ها امکان ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات و مستندات سازمانی را فراهم می‌کند. تبدیل گفتار کاربر به متن یکی از قابلیت‌های این سامانه است.


  شرکت فراگستر در یک نگاه

  فراگستر


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  توانایی هوش مصنوعی برای قضاوت در مورد یک بازی ویدیویی از روی جلد آن

  مقاله قبلی

  پیش بینی جهش ویروسی با مدل جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی دانشگاه MIT

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.